Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

FIBA Čempionų lyga turės naujus čempionus. Be Jono Mačiulio likusi Atėnų AEK atsakomajame ketvirtfinalio mače namie 69:67 (20:17, 16:15, 18:17, 15:18) įveikė Tyrese'o Rice'o vedamą Bambergo „Brose“ ekipą, bet pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą pralaimėjo 138:136 ir iškrito iš tolimesnės kovos ginant titulą.

19
25
71%
5/7
11

Pergalingus taškus „Brose“ ekipai likus žaisti 8 sekundes įmetė Rice'as, sumažinęs vokiečių atsilikimą iki dviejų taškų – 67:69.

Po minutės pertraukėlės Giannoulis Larentzakis dar atliko dvitaškį metimą, bet jis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena skelbė AEK eliminaciją.

Pirmajame ketvirtfinalio mače Atėnų klubas Bamberge nusileido 67:71. Antrajame ketvirtyje ant parketo skaudžiai nusileidęs Mačiulis patyrė alkūnės lūžį ir iškrito iš rikiuotės iki sezono pabaigos.

Rice'as per 37 minutes iš viso įmetė 25 taškus (6/9 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Brose“ priklausantis lietuvis Arnoldas Kulboka nepakilo nuo suolo trenerio sprendimu.

Finalo ketverto vieta ir pusfinalių poros paaiškės po papildomos burtų ceremonijos.

AEK: Vince'as Hunteris 19 (11 atk. kam.), Delroy Jamesas 12, Giannoulis Larentzakis 10 (3/11 metimai, 6 atk. kam.).

„Brose“: Tyrese'as Rice'as 25 (10/22 metimai), Bryce'as Tayloras 11, Augustine'as Rubitas 9 (10 atk. kam.).

13 naudingumo balu, viskas tuo pasakyta
2019-04-04
Nelabai suprantu koks yra sios krepsinio lygos tikslas, cia tipo jie kaip konkurencija eurolygai? Niekada. Ta fiba champions taure slabnesnis pasiekimas nei kai kurios vietines krepsinio lygos. Bambergas dar gi eurolygoje zaide neseniai, kokio velnio jie cia laika gaista fiboje, galejo varyt i eurocupa ir bandyt vel patekt i eurolyga.