Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Ado Juškevičiaus sezonas FIBA Čempionų lygoje baigėsi ketvirtfinalio etape. Lietuvio atstovaujama Nantero 92 ekipa antrajame ketvirtfinalio susitikime svečiuose 58:73 (12:17, 17:24, 15:17, 14:15) turėjo pripažinti Bolonijos „Segafredo Virtus“ ekipos pranašumą.

16
17
100%
5/5
57%
4/7

Po pirmojo mačo Nantero klubas turėjo aštuonių taškų persvarą, tačiau jo neišsaugojo ir pagal abejų rungtynių rezultatą pralaimėjo 141:148.

Nuo suolo pakilęs Juškevičius per 24 minutes įmetė 10 taškų (0/1 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė, kartą suklydo bei surinko 6 naudingumo balus.

Visose 18 rungtynių žaidęs lietuvis vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 23 minutes, rinkdavo po 10,8 taško, atlikdavo po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 2,6 kamuolio. Jo pataikymas iš vidutinio nuotolio siekė 55 proc., o iš toli – 35,6 proc.

Nuo baudų metimų linijos kaunietis prametė dvi baudas iš 44 metimų (95,5 proc.).

Finalo ketverto vieta ir pusfinalių poros paaiškės po papildomos burtų ceremonijos.

„Segafredo Virtus“: Amathas M'Baye 16, Dejanas Kravičius 12, Kevinas Punteris 9 (3/13 metimai).

92: Haukuras Palssonas 18, Jeremy Senglinas 11 (4/12 metimai), Adas Juškevičius 10 (2/9 metimai).