Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Spurs“ išvykoje 85:113 nusileido „Nuggets“

• San Antonijaus ekipos treneris Greggas Popovichius iš aikštės buvo išvarytas po 63 sekundžių

• Nikola Jokičius pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atvedė Denverio klubą į pergalę

Greggas Popovichius dvi technines pražangas susirinko per 63 sekundes ir po šių buvo išvarytas iš aikštės, o jo vadovaujama „Spurs“ (45-34) krito išvykoje.

20
30
100%
9/9
11

San Antonijaus klubas ketvirtadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime 85:113 (24:28, 19:33, 21:25, 21:27) pralaimėjo vieniems iš Vakarų konferencijos lyderių – Nikola Jokičiaus vedamiems Denverio „Nuggets“ (52-26) krepšininkams.

Vos prasidėjus pirmajam kėliniui ir iki jo pabaigos likus 10 minučių bei 57 sekundėms Popovichius susiginčijo su rungtynių arbitru ir už tai jam buvo paskirta techninė pražanga. Iškart po jos dėl papildomų ginčų sekė dar viena techninė nuobauda, todėl „Spurs“ strategas privalėjo žingsniuoti į rūbinę.

Greičiausiai NBA istorijoje išsiųstą „Spurs“ trenerį pakeitė jo asistentas, buvęs Italijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Ettore Messina.

Paskutinį kartą treneris per mažiau nei dvi minutes iš aikštės buvo išmestas 2012-ųjų sausį Bostone. Tąkart Vašingtono „Wizards“ komandos galva Flipas Saunderis į rūbinę buvo išsiųstas po minutės ir 46 sekundžių.

Rezultatyviausiai „Nuggets“ gretose žaidęs Jokičius buvo per žingsnį nuo trigubo dublio. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipa atliko 41 rezultatyvų perdavimą ir taip užfiksavo šio sezono rekordą. Tuo metu San Antonijaus klubo sąskaitoje šių rungtynių metu buvo 15 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 20 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Monte Morrisas ir Malikas Beasley po 19, Jamalas Murray’us 14 (11 rez. perd., 6 atk. kam.), Willas Bartonas ir Gary Harrisas po 11, Masonas Plumlee 9 (6 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as (6 atk. kam.) ir Loonie Walkeris po 16, DeMaras DeRozanas ir Davis Bertans po 11, Rudy Gay‘us 9 (8 atk. kam.).