Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Paskutiniajame Eurolygos ture Maskvos CSKA (24-6) namuose 82:78 (17:21, 23:23, 15:22, 27:12) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (15-15) ekipą ir kiek sumaišė pastarosios komandos kortas kovoje dėl atkrintamųjų.

16
20
6
100%
3/3

Maskvos klubas jau ankščiau užsitikrino antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Vis dėlto realu, kad ir „Baskonia“ žengs į atkrintamąsias, nepaisydama šio pralaimėjo.

Prieš prasidedant lemiamam kėliniui CSKA atsiliko 11 taškų (55:66). Vis dėlto tuomet Maskvos klubas ėmė vytis varžovus ir po trijų ketvirtojo kėlinio minučių turėjo tik likusį 5 taškų deficitą – 61:66.

Sėkmingiausią atkarpą Maskvos klubo krepšininkai užfiksavo taip pat paskutinėmis minutėmis, kai spurtavo 9:0 ir pirmavo 75:71.

Likus 47 sekundėms Willas Clyburnas pataikė tolimą metimą ir taip dėjo tašką rungtynėse – Rusijos sostinės klubas triumfavo rezultatu 82:78.

Clyburnas buvo ir rezultatyviausias CSKA žaidėjas. Krepšininkas per 23 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Vitorijos ekipai Maskvoje rungtynių laimėti nepavyksta nuo 2002-ųjų balandžio 3-iosios.

CSKA: Willas Clyburnas 16 (6 atk. kam.), Cory Higginsas 14, Nando De Colo ir Danielis Hackettas po 11, Nikita Kurbanovas 9 (5 atk kam.).

„Baskonia“: Marcelinho Huertas 17, Vincentas Poirier 12 (7 atk. kam.), Shavonas Shieldas 12, Johannesas Voightmannas 10 (5 atk. kam.), Ilimane Diopas, Darrunas Hilliardas ir Tornike Shengelia po 6.