Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nickas Calathes ir jo bei Luko Lekavičiaus atstovaujama „Panathinaikos“ (16-14) paskutiniojo Eurolygos turo mače namuose iškovojo lengvą pergalę.

23
31
67%
8/12
86%
6/7

Atėnų klubas ketvirtadienio vakarą 87:67 (23:21, 26:15, 17:20, 21:11) nugalėjo stipriausios Senojo žemyno lygos autsaiderius – Podgoricos „Budučnost“ (6-24) krepšininkus.

Calathes šiose rungtynėse buvo nesustabdomas. Graikas per 37 minutes pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 18 rezultatyvių perdavimų, 6 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė, taip surinkdamas 29 naudingumo balus.

Calathes – vos antrasis krepšininkas Eurolygoje, pasižymėjęs trigubu dubliu. Iki šio graiko pasiekimo tokį pasirodymą buvo užfiksavęs tik Tel Avivo „Maccabi“ aukštaūgis Nikola Vujčičius. Šį trigubą dublį užfiksavęs Calathes sulaukė galingų OAKA arenoje susirinkusios publikos ovacijų.

Lekavičius susitikimo metu rungtyniavo 2 minutes, tačiau aikštėje nieko nuveikti nespėjo.

„Panathinaikos“ ir „Budučnost“ lygiai žaidė pusantro kėlinio, mat jau antrojo kėlinio pabaigoje Atėnų klubas pirmavo 49:36. Vėliau atotrūkis tik didėjo, o pranašumą išlaikę šeimininkai šventė pergalę.

Pergalė prieš „Budučnost“ Atėnų klubui garantavo ne tik patekimą į atkrintamąsias, bet ir šeštąją vietą reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje. Ketvirtfinalyje „Panathinaikos“ susigrums su Madrido „Real“, kuriam priešpaskutiniame Eurolygos ture pralaimėjo po Rudy Fernandezo tritaškio su sirena.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 23 (6 atk. kam.), DeShaunas Thomasas 17, Ioannis Papapetrou 12 (8 atk. kam.), Nickas Calathes 12 (11 atk. kam., 18 rez. perd.).

„Budučnost“: Goga Bitadze 16 (8 atk. kam.), Norrisas Cole‘as 14 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Earlas Clarkas ir Nemanja Gordičius (6 atk. kam.) po 10.

alio
tai kad Pitinas greiciau isgelbejo panathinaikos sezona...iki Pitino panathinaikos buvo totalem sude....
2019-04-05
+4
Sitie irgi susieme sezono gale, gryba konkretu pjove vienu momentu, issigelbejo amerikonas savo subine, cj butu buves ismestas is trenerio posto jei nepatektu i playoffus.
2019-04-05
-8
oho
Lekavičiui lieka 2 minutės - kas per f...?
2019-04-05
+1
kawns
2 minutes dar daug gavo musu \'talentas\'