• Pergalingą tritaškį su sirena pataikė Kostas Sloukas

• „Fenerbahče“ tapo daugiausiai pergalių iškovojusia ekipa reguliariajame Eurolygos sezone
  • Stambulo klubas taip pat pasiekė 15 pergalių iš 15, žaidžiant namų arenoje

• Željko Obradovičius šiose rungtynėse vertėsi be Jano Vesely

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos atkrintamųjų etape susitiks su naujai iškeptais turnyro rekordininkais.

22
24
5
67%
4/6

Stambulo „Fenerbahče“ (25-5) namuose 78:75 (20:20, 21:21, 10:18, 27:16) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (14-16) ir tapo daugiausiai pergalių reguliariajame sezone iškovojusiu klubu moderniosios Eurolygos istorijoje.

Praėjusį sezoną Maskvos CSKA krepšininkai buvo laimėję 24 kartus iš 30 galimų. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai šį pasiekimą pakartojo ir šiame sezone.

Ketvirtajame kėlinyje Kostas Sloukas smeigė tritaškį, Luigi Datome, Nicolo Melli pridėjo po dvitaškį, o Marko Guduričius atseikėjo tiek tolimą metimą, tiek dvitaškį, o šeimininkų spurtą 17:4 vainikavo penki iš eilės Meliho Mahmotoglu taškai, po kurių „Fenerbahče“ jau buvo priekyje 68:63.

Vis tik Izraelio ekipa sugebėjo grįžti į rungtynes. Tarikas Blackas pelnė taškus su pražanga, o Johnas Dibartolomeo pataikė iš toli ir, likus kiek daugiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos, rezultatas tapo lygus (70:70).

Po šio epizodo abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o prieš prasidedant paskutinei minutei Sloukas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir sugrąžino persvarą „Fenerbahče“ ekipai (74:73). Kitoje aikštelės pusėje pražangą išprovokavo O‘Bryantas, tačiau jis pataikė tik vieną baudą ir rezultatą išlygino (74:74).

Vos po kelių akimirkų pražanga užfiksuota ir buvo prieš Melli. Italo ranka taip pat sudrebėjo – jis irgi pataikė tik vieną baudos metimą bei persvėręs rezultatą svečiams paliko 30 sekundžių.

Daugiausia pelno: Scottie Wilbekin

Paskutinėje „Maccabi“ atakoje vaizdas nesikeitė. Jeremy Pargo išprovokavo pražangą, tačiau prametė antrąjį baudos metimą ir „Fenerbahče“ pasileido į lemiamą ataką.

Visos atakos metu kamuolį kontroliavęs Sloukas suklupo, tačiau susigrąžino kamuolį ir atlikęs driblingą paleido tritaškį su sirena, išplėšusiu Turkijos klubo pergalę.

Rungtynių herojumi tapęs Sloukas pelnė 22 taškus (3/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 4/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Pirmoji rungtynių dalis buvo itin lygi, tačiau po ilgosios pertraukos į priekį šovė „Maccabi“. Scottie Wilbekinas pataikė iš toli, Johnny O‘Bryantas pelnė taškus su pražanga, o svečiai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 51:41.

Šį pranašumą „Maccabi“ išlaikė viso trečiojo ketvirčio metu, tačiau atsakomąjį smūgį „Fenerbahče“ smogė prasidėjus ketvirtajam kėliniui, kurio metu ir perlaužė susitikimo eigą.

„Fenerbahče“ ekipai šiame susitikime nepadėjo kitas komandos lyderis Janas Vesely.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 22 (4/6 trit.), Luigi Datome 17 (3/3 dvit., 3/5 trit.), Marko Guduričius 13 (3/4 dvit.).

„Maccabi“: Tarikas Blackas 23 (10/12 dvit.), Scottie Wilbekinas 13 (1/7 trit.), Deni Avdija 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
Skylamusis
+ praktiskai vos ne reality movie galima kurt apie zalgiri kaip sitokia komanda vienam sezone sugeba uzimt 3 vieta ir kitam 6-0 baigiant sezona iseina i PO :D
2019-04-06
+5
Skylamusis
Bus kaip bus su feneriu, kad ir 0-3 pralaimeta serija (ne bet kam dar) bet antrus metus is eiles but top8 su antru gana zenkliai maziausiu biudzetu lygoj nera kazkas fuxinio, ypac pabaigiant sezona 6-0 ir is teoriniu sansu einant i top8 iveikiant ne dugno komandas. Kaip Saras sake, net ir pasitraukus po ketvirtfinalio komanda iseis kitokia, su gauta svarbia patirtim.