Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix
  • Pirėjo „Olympiakos“ namuose 99:74 sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“

• Axelis Toupane'as prie pergalės pridėjo 4 taškus

Pirėjo „Olympiakos“ (15-15) pasirodymą Eurolygoje baigė įtikinama pergale. Davido Blatto auklėtiniai namuose 99:74 (20:28, 25:16, 30:12, 24:18) nušlavė Stambulo „Daruššafaka“ (5-25) klubą.

18
26
6
100%
2/2

Tai buvo didžiausia „Olympiakos“ pergalė Eurolygoje šį sezoną. Prieš tai Graikijos ekipa 92:70 buvo sutriuškinusi Podgoricos „Budučnost“.

Šeimininkai problemas išsprendė po ilgosios pertraukos. Zachas LeDay ir Nikola Milutinovas pelnė po 2 taškus, Nigelas Williamsas-Gossas smeigė tritaškį, o po Kosto Papanikolaou taškų su pražanga, „Olympiakos“ įgijo dviženklę persvarą – 59:49.

Toliau apsukų nemažinęs Pirėjo klubas toliau didino persvarą. Trečiajame ketvirtyje paskutinių keturių minučių atkarpą „Olympiakos“ laimėjo 12:0 ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas (75:56).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Nigelas Williamsas-Gossas pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/6 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 4 kamuolius, triskart suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 18 (5/7 metimų), Nikola Milutinovas (7/11 dvit.) ir Zachas LeDay (10/10 baudų) po 16, Briante Weberis 13 (4/9 dvit.), Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou po 11.

„Daruššafaka“: Demiras Berkas 12 (3/3 dvit.), Jeremy Evansas 11, Stantonas Kiddas 10.