Nuotr.: Ekspress Meedia-Scanpix
Nuotr. Ekspress Meedia-Scanpix
  • Las Palmo „Gran Canaria“ išvykoje 77:84 nusileido Miuncheno „Bayern“

• Siimas-Sanderis Vene pelnė 19 taškų ir surinko 24 naudingumo balus

Siimas Sanderis Vene sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje, tačiau jo pastangų nepakako.

20
19
67%
6/9
67%
2/3

Paskutiniajame Eurolygos ture Las Palmo „Gran Canaria“ (8-22) svečiuose 77:84 (20:26, 15:18, 18:29, 24:11) nusileido Miuncheno „Bayern“ (14-16) klubui.

Estas per 28 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. Vladimiras Lučičius ir Devinas Bookeris pataikė po dvitaškį, dar du taškus pridėjo Danilo Barthelas, o Lučičius atseikėjo tolimą metimą ir „Bayern“ pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų (63:45).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Petteri Koponenas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir bavarų persvarą šoktelėjo iki 20 taškų – 73:53.

Šeimininkai ketvirtojo kėlinio metu kaip reikiant atsipalaidavo ir išbarstė triuškinamą pranašumą, tačiau grėsmė pergalei kilusi nebuvo.

Sunkiausiai sulaikomu buvęs Derrickas Williamsas pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 20 (6/9 dvit.), Vladimiras Lučičius 13 (5/6 dvit.), Petteri Koponenas 10.

„Gran Canaria“: Siimas Sanderis Vene 19 (5/6 dvit.), Jacobas Wiley 15 (6/9 dvit.), Marcusas Erikssonas 10.