Nuotr.: BNS
  • „Rytas“ namuose 92:69 nugalėjo „Dzūkiją“

• Martynas Echodas pelnė 22 taškus ir sužaidė rezultatyviausią sezono LKL mačą

• Jam puikiai talkino Derekas Needhamas, pridėjęs 20 taškų ir surinkęs 31 naudingumo balą

Martynas Echodas sužaidė rezultatyviausią šio sezono nacionalinių pirmenybių mačą, o jo pasirodymas atnešė „Rytui“ (22-6) pergalę pirmajame paskutinio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rato mače.

Fotogalerija

Dainiaus Adomaičio vadovaujamas sostinės klubas šeštadienio vakarą namuose 92:69 (22:17, 24:23, 24:13, 22:16) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ (9-19) krepšininkus.

Echodas susitikimo metu pelnė 22 taškus (9/11 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir užfiksavo 22 balų naudingumą.

Vos susitikimui prasidėjus „Rytas“ po Dereko Needhamo, Eimanto Bendžiaus bei Arciomo Parachouskio metimų spurtavo 8:0. Vis dėlto vėliau „Dzūkija“ prisivijo šeimininkus ir sostinės klubas po dešimties žaidimo minučių pirmavo 5 taškais (22:17).

Tuo metu antrajame ketvirtyje „Rytui“ ir vėl nesisekė pabėgti, kai Dominyko Domarko taškai vainikavo antrojo kėlinio pabaigą – į ilgąją pertrauką vilniečiai patraukė pirmaudami 46:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rytas“ spurtavo 16:2 ir po šios atkarpos turėjo 20 taškų pranašumą (62:42).

24-ąją rungtynių minutę Artūras Jomantas išprovokavo varžovo pražangą ir realizavo baudos metimą, kuriuo užfiksavo karjeros pasiekimą – peržengė 4000 taškų ribą LKL čempionate.

Gerą ketvirtį sužaidusio „Ryto“ atkarpą užbaigė Echodas, pataikydamas dvitaškį. Po trijų ketvirčių vilniečiai pirmavo 70:53.

Lemiamame ketvirtyje daug intrigos jau nebebuvo – „Rytas“ sutvarkė formalumus ir šventė užtikrintą pergalę prieš Alytaus ekipą.

Echodui gerai talkino Needhamas per beveik 23 minutes surinkęs 20 taškų (5/5 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud. met.), 9 rezultatyvius perdavimus, po vieną atkovotą ir perimtą kamuolį bei 31 naudingumo balą.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Paulius Petrilevičius, pelnęs 15 taškų (5/9 dvit., 5/8 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 19 efektyvumo balų.

„Rytas“: Martynas Echodas 22 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Derekas Needhamas 20 (9 rez. perd., 31 naud. bal.), Arciomas Parachouskis 16 (9 atk. kam., 21 naud. bal.), Eimantas Bendžius 11 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 15, Egidijus Dimša 11 (5 atk. kam.), Keremas Kanteris 9, Martynas Sušinskas ir Dominykas Domarkas po 7 (5 rez. perd.), …, Artūras Jomantas 4 (6 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

Vilnius -jėga
Ritas ira giareuse komanda Letuvoje. Gal ne pasulije bet evropos gereuse komanda . SUPIAR POLIMAS IR KĖTA GINIBA musu piargalju dauk doda.
2019-04-07
-5
Zalias
Cia yra rasanciu kad rytas didingiausia lietuvos komanda. Ka jus nusisnekat eikit miegot plytfaniai
2019-04-06
-7
As
Drebekite eurolyga ir lkl ateina ereliai su zvirblio apiesiotu kodu pirmyn raudonas mesle juokink toliau
2019-04-06
-3
M.Bronius
Gerai Rytui vadovavo Needhom dėl to rezultatyviai sužaidė Centrai su PERGALĘ.