Nuotr.: BNS
  • Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje 85:75 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“

• Gytis Masiulis pelnė 21 tašką, 10 iš jų – ketvirtajame kėlinyje ir pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą

• Šeimininkai paskutinius savo taškus pelnė, kuomet iki mačo pabaigos buvo likę daugiau nei 5 minutės

Gytis Masiulis vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 10 taškų, pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą ir ištempė Klaipėdos „Neptūno“ (21-7) pergalę.

15
22
100%
3/3
3

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 85:75 (18:24, 30:23, 16:19, 21:9) patiesė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16-12) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Yannickas Franke smeigė tritaškį su pražangą ir atitolino šeimininkus per 6 taškus (75:69). Vis tik dvitaškį pataikė Deividas Gailius, Gytis Masiulis realizavo baudas, o netrukus pasileido į greitą puolimą ir įkrovęs iš viršaus persvėrė rezultatą – 76:75.

Pasvaliečiai ir vėl nesugebėjo užpulti, o kitoje aikštelės pusėje taškus pelnė Lorenzo Williamsas. Po šio epizodo „Neptūnas“ dar kartą apsigynė, o neilgai trukus Masiulis švystelėjo tolimą šūvį ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, uostamiesčio klubas pirmavo 81:75.

Per likusį laiką šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu. Pasvaliečiai paskutiniuosius savo taškus pelnė, kuomet iki susitikimo pabaigos buvo likusios daugiau nei 5 minutės.

Masiulis iš viso pelnė 21 tašką (7/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus. Puolėjas prieš tai tiek pat taškų buvo įmetęs rungtynėse su „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 22 (3/6 trit.), Yannickas Franke 20 (4/7 trit.), Žygimantas Skučas 10 (3/3 dvit., 0/4 trit.).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21 (7/10 dvit.), Deividas Gailius 15 (5/6 metimų), Tomas Delininkaitis 13 (3/5 trit.).

Trenerių komentarai:

Siaip tevas ir buvo daugiau perimetro zaidejas .
2019-04-08
+1
Na tevas ( Tomas ) buvo sliekas , tuo metu tai nebuvo problema , nes zaidimas buvo letas ir nelabai fiziskas, siuo metu su tokiu kunu Gyciui dar ankstoka i Zalgiri , baudos aiksteleje vietos nesuras , o visa laika trypcioti prie tritaskio ir buti apribotu galimybiu - nelabai geras dalykas siuolaikiniame krepsinyje . Na gal dar priaugs raumenu ir igys staigumo . Sakyciau jam dar vertetu du metus pasistazuoti kitose LKL komandose , turiu omenyje ne Zalgiryje .
2019-04-07
-2
8
Ar butina is jo daryti toki pat zaidejaa kaip tevas? Gal jo ateitis perimetro puolejas kaip Motumas
2019-04-08
+1
Antetokounmpo
Siūlau žalgiriui Masiulį vietoje Jankio arba tiesiog kaip atsarginį nes jis žiauriai gerai lošia gal dar Gebeną vietoje Biručio, jau Giedraičio tai nesiūlau rinktis nereikia kad jis susilpnėtų puolime ir pastiprėtų gynyboje jis geras toks koks yra
Anon
Ar cia lkl vidutiniokes sustiprejusios ar neptunas cia toks prigeses? Nes sezono pirmoje pusej neptunas atrode daug geriau, i ta pacia vieta su rytu staciau, bet dabar kaip matau 3-6 vietas uzimancios komandos yra panasaus pajegumo. Neptunas eilini karta prastai pradeda rungtynes ir susikrauna nemaza tasku deficita, turi kazka Maksvytis daryti, kad zaidimas tai nebanguotu, nes dabar visiskai neprognozuojama komanda.
2019-04-06
+6
"Ar cia lkl vidutiniokes sustiprejusios ar neptunas cia toks prigeses?"