Nuotr. Scanpix
  • „Nets“ išvykoje 133:128 palaužė „Bucks“ krepšininkus

• Bruklino ekipa 9-oje vietoje žengiančią „Heat“ lenkia 1,5 pergalės

• Šeimiinkams dėl blauzdos skausmų nepadėjo Antetokounmpo

Prieš kelias dienas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono nugalėtojo vardą užsitikrinęs Milvokio „Bucks“ (59-21) klubas savo aikštėje 128:133 (26:34, 39:32, 31:42, 32:25) krito prieš Bruklino „Nets“ (40-40).

25
28
10
64%
7/11

Šis laimėjimas sustiprino „Nets“ šansus po trejų metų pertraukos sugrįžti į NBA atkrintamąsias varžybas. Bruklino ekipa Rytų konferencijoje žengia 6-oje vietoje ir 9-oje vietoje esančius Majamio „Heat“ (38-41) krepšininkus lenkia 1,5 pergalės.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai turėjo 15-os taškų persvarą (108:93), tačiau „Bucks“ penkių minučių atkarpą laimėjo 20:5 ir išlygino rezultatą – 113:113.

Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos, Ericas Bledsoe išvedė šeimininkus į priekį (128:126), tačiau jau kitoje atakoje D'Angelo Russellas dar kartą atstatė pusiausvyrą (128:128).

Mačo lūžis įvyko Joe Harrisui smeigus tolimą metimą (131:128). Šeimininkų gynėjas Sterlingas Brownas baudų metimais galėjo sušvelninti atsilikimą iki minimumo, tačiau tuo nepasinaudojo, o Russellas dvitaškiu iš po krepšio įtvirtino „Nets“ pergalę – 133:128.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs Russellas per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ gretose išsiskyrė 33 taškus (7/11 dvit., 5/6 trit., 4/7 baud.) pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Bledsoe.

Absoliutiems NBA lyderiams dėl blauzdos skausmų nepadėjo Giannis Antetokounmpo.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 33 (5/6 trit., 11 rez. perd.), Khrisas Middletonas 24, George'as Hillas 14, Patas Connaughtonas 13 (8 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 12, Sterlingas Brownas 11.

„Nets“: D'Angelo Russellas 25 (10 rez. perd.), Carisas LeVertas 24, Jaredas Dudley 16, Joe Harrisas 14, Rodions Kurucs 11, Jarettas Allenas, Spenceris Dinwiddie ir Edas Davisas po 10.

Mačo apžvalga:

Atrinkti (0) Visi (7)
Martin
ne kovojantys o kovojanti kaip būtų moterų klubas:)
2019-04-09
-1
kasioguru
nuskilo Netsam, kad Giannis nezaide. dabar sansai pakliut i top8 smarkiai padidejo, bet vistiek ko gero viskas spresis paskutiniam mace pries Heat.
2019-04-07
Kurucs
tokio nevykelio kaip kurucs as dar neregejas.
2019-04-07
-5
Drama Queen
Na taip nevykelis, kuris budamas naujokiu jau yra vienas svarbesniu Nba komandos zaideju. O ka tu veiki gyvenime, nevykeli? :D
2019-04-07
+6
Perlas
įdomu kaip galima iškovot tas 1,5 pergalės?
2019-04-07
+3
Jonas
Nets 40 - 40 = 80 rungtynių

Heat 38 - 41 = 79 rungtynės,

Nets sužaidė vienomis rungtynėmis daugiau ir lyginį skaičių rungtynių, Heat nelyginį.