Nuotr. BNS
  • „Žalgiris“ namuose 109:83 nugalėjo „Šiaulius“

• Tai buvo jau vienuoliktoji Kauno ekipos pergalė paeiliui

• Kauno klubas pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą

„Žalgiris“ (25-3) pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą ir paskutinį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ratą atidarė pergale namuose.

10
20
2
3

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Kauno klubas sekmadienio vakarą 109:83 nugalėjo „Šiaulių“ (5-23) krepšininkus.

Tai buvo jau vienuoliktoji Kauno ekipos pergalė paeiliui, įskaitant tiek nacionalinių pirmenybių čempionatą, tiek Eurolygą. Paskutinį kartą kauniečiai suklupę buvo prieš daugiau nei mėnesį, kai kovo 3-ąją pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“.

Rungtynių pradžia „Šiauliams“ buvo sunki. „Žalgiris“ spurtavo 13:2, o po šios atkarpos saulės miesto ekipos vyriausiasis treneris Antanas Sireika paprašė minutės pertraukėlės. Vis dėlto Kauno klubas ir toliau lėkė į priekį bei po itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio pirmavo 18 taškų (39:21).

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė. „Žalgirio“ gretose dėjimais stebino Brandonas Daviesas, Aaronas White‘as ir Antanas Kavaliauskas, o kauniečiai po dviejų kėlinių jau puoselėjo 24 taškų persvarą (64:40).

64 taškai per du kėlinius – šio sezono LKL rekordas. Iki šiol daugiausiai taškų per du kėlinius buvo sumetę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai – 60.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ rezultatyvumas nemažėjo. Trečiąjį ketvirtį Kauno ekipa laimėjo 23:21, o po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo 87:61.

Rokas Jokubaitis veržėsi link varžovų krepšio, perdavė kamuolį Erikui Venskui, o šis jau 35-ąją rungtynių minutę pelnė 100-tąjį „Žalgirio“ tašką (101:70).

Per likusį laiką „Žalgiris“ apsukų nemažino, sutvarkė formalumus ir šventė užtikrintą pergalę.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 17, Rokas Jokubaitis 12, Deonas Thompsonas 11, Brandonas Daviesas, Aaronas White'as ir Lukas Uleckas – po 10.

„Šiauliai“: Sethas Allenas 20, Antanas Udras 16, Arminas Urbutis, Evaldas Šaulys ir Kristupas Žemaitis – po 9.

..
Nesistebiu, kad jūsų ir patys vilniečiai nemėgsta :D nes gėda darot savo miestui. Su tokiu lygių. Ne šventi ir Žalių pusės komentarai, bet dar ne ant tiek nusirite. Nebent čia vėl iš tos serijos „geras prikolas“ privatus. Nes jei parašytum kitų atvejų, visas prikolas ir pasibaigtų :D
2019-04-08
+1
kazin kur tie zaidejai birutis,sabeckis?praeitais metais jie turejo role buvo lyderiai,kam reikia draskyt?jai 100% zinai kad nera to lygio arba dar nepasieke jo.
2019-04-07
-1
Serbentautas
o kodėl antraštė nebuvo pasirinkta "Žalgiris praleido 83 taškus priešpaskutinei LKL komandai"? :)