Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Būsimi Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygos ketvirtfinalyje Stambulo „Fenerbahče“ (19-3) krepšininkai pratęsė pergalingą žygį Turkijos čempionate.

Daugiausia pelno: Jan Vesely

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 93:70 (18:20, 29:9, 22:23, 24:18) sutriuškino Stambulo „Buyukcekmece“ (6-16) ekipą.

Turkijos čempionai antrąjį kėlinį laimėjo 29:9 bei įgijo triuškinamą pranašumą (47:29), o po pertraukos sutvarkė formalumus – 93:70.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų (7/7 dvit., 1/1 trit.) pelnęs Erickas Greenas.

Eurolygos vicečempionams šioje dvikovoje nepadėjo Kostas Sloukas, Janas Vesely, Nikola Kaliničius bei Joffrey Lauvergne.

„Fenerbahče“ su 19 pergalių ir 3 pralaimėjimais Turkijos čempionate dalinasi pirmąją vietą su Stambulo „Anadolu Efes“.

„Fenerbahče“: Erickas Greenas 17 (7/7 dvit.), Ali Muhamedas, Marko Guduričius ir Sinanas Guleras po 12.

„Buyukcekmece“: Perry Michaelis 18, Mehmetas Yagmuras 15 (7 rez. perd.), Semihas Erdenas 12, Mertas Giziras 10.