Nuotr. BNS
  • „Skycop“ per pratęsimą 96:91 įveikė „Nevėžį“

• Arnas Labuckas ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą pataikydamas iš toli

• Geriausią sezono mačą sužaidęs puolėjas įmetė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir užfiksavo 30-ies balų naudingumą

Geriausią sezono susitikimą sužaidęs Arnas Labuckas išplėšė pratęsimą Kėdainiuose ir padėjo Prienų „Skycop“ (10-18) išsigelbėti dar vienoje dramatiškoje LKL kovoje.

25
30
13
50%
4/8

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtojo rato pradžios išvykos mače 96:91 (23:24, 15:21, 26:21, 17:15, 15:10) trečią kartą šį sezoną įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (4-24).

Kėdainiečiams tai buvo jau 10-asis pralaimėjimas paeiliui. Dariaus Dimavičiaus vadovaujamas klubas su 4 pergalėmis lieka paskutinėje vietoje.

Septintoje pozicijoje žengiantys prieniškiai per laimėjimą atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“, taip pat per vieną pergalę priartėjo prie Utenos „Juventus“ (11-17).

Labuckas per 38 minutes įmetė 25 taškus (4/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių iš surinko 30 naudingumo balų.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti beveik pustrečios minutės, Adonte Parkeris pataikė dvitaškį ir didžiąją susitikimo dalį pirmavęs „Nevėžis“ buvo priekyje 81:78.

Per kitas dvi minutes komandos keitėsi nerezultatyviais išpuoliais, kol galiausiai tolimą metimą iš kampo įskraidino Labuckas, išlyginęs rezultatą – 81:81.

Po minutės pertraukėlės „Nevėžio“ ataka baigėsi netaikliu Parkerio tritaškiu, atsakymui 12 sekundžių turėję prieniškiai liko nieko nepešę ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jame „Skycop“ žaidėjai atitrūko realizuodami šešias baudas paeiliui ir susikraudami 5 taškų pranašumą – 92:87.

Likus žaisti 38 sekundes, Nikitos Balašovo taškai priartino „Nevėžį“ iki 91:94, tačiau paskui Malcolmas Grantas atsakė dviem taškais, Parkerio metimas skriejo pro šalį ir Kėdainiuose nugalėjo svečiai – 96:91.

LKL su „Skycop“ marškinėliais debiutavo iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolintas Vitalijus Kozys, kuris per 7 minutes pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), 1 perimtu kamuoliu ir 2 naudingumo balais.

Prieniškiai vertėsi be Kšištofo Lavrinovičiaus, Gintaro Leonavičiaus ir Domanto Šeškaus.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 23, Martynas Varnas 17, Gintautas Matulis 14, Regimantas Miniotas 10 (10 atk. kam.).

„Skycop“: Arnas Labuckas 25 (13 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 17, Malcolmas Grantas 16, Žygimantas Janavičius ir Martynas Gecevičius 12 (8 rez. perd.).

Trenerių komentarai:

dyttrich
Ar Seskus blaivus?
2019-04-08
+1
Plikas iš Brazzers
Gerai,kad Rytas nera tokia šudo komanda kaip Nevežis.
2019-04-07
-5
kai dziaugiuosi kad nevezis pralaimejo. nes dbr Siauliu ne aplenks ir tikiuosi kad nebe aplenks. nors ir prienai nepatinka bet cia musiaut del pernykscio cirko nebesinori i juos rimtai ziureti.