Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ namuose 96:108 nusileido „Nets“

• Domantas Sabonis surinko 30-tąjį šio sezono dvigubą dublį ir Indianos klubo gretose buvo rezultatyviausias

• Lietuvis per 30 minučių pelnė 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių

Domantas Sabonis surinko 30-tąjį šio sezono dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujama „Pacers“ (47-34) pirmadienio naktį krito namuose.

20
20
6
6

Indianos klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime 96:108 (25:31, 19:21, 25:30, 27:26) nusileido Bruklino „Nets“ (41-40) ekipai, kuri po šios pergalės užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Lietuvis Indianos komandos gretose buvo rezultatyviausias – per 30 minučių pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 sykius pažeidė taisykles ir tiek pat kartų suklydo.

„Pacers“ pastaruoju metu buksuoja. Indianos ekipa pralaimėjo du paskutiniuosius namų susitikimus, o bendrai nesėkmes patyrė 5 iš 7 pastarųjų rungtynių.

Šiuo metu Sabonio komanda užima penktąją vietą Rytų konferencijoje, o pirmajame atkrintamųjų etape varžysis su Bostono „Celtics“ klubu.

„Pacers“ susitikime pirmavo du sykius pirmajame kėlinyje. Vis dėlto D‘Angello Russellas smeigė metimą iš vidutinio nuotolio ir „Nets“ išsiveržė į priekį visoms likusioms rungtynėms.

Būtent Russellas ir buvo rezultatyviausias „Nets“ krepšininkas. Gynėjas per 29 minutes įmetė 20 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo vieną metimą, tačiau tris sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Bruklino ekipa į atkrintamąsias pateko po ketverių metų pertraukos. Sezoną komanda pradėjo laimėdama 8 susitikimus, tačiau suklupdama 18 kartų.

Vis dėlto „Nets“ pavyko atsigauti ir lemiamose dvikovose netiesiogiai aplenkti Majamio „Heat“ krepšininkus. Beje, Bruklino klubui vietą atkrintamosiose garantavo ne tik pergalė prieš „Pacers“, bet ir „Heat“ pralaimėjimas Toronto „Raptors“.

„Pacers“: Domantas Sabonis 17 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 16, Bojanas Bogdanovičius 13, Cory Josephas 12, …, Aaronas Holiday 6 (7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 4 (6 rez. perd.).

„Nets“: D‘Angelo Russellas 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Harrisas 19, Carisas LeVertas 18 (5 atk. kam.), Jarrettas Allenas (8 atk. kam.) ir Spenceris Dinwiddie po 12 (6 rez. perd.), Treveonas Grahamas 9 (5 atk. kam.), …, Rodions Kurucs 4 (7 atk. kam.).