Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovą Rusijoje laimėjo Maskvos CSKA ekipa. Ji išvykoje 75:63 (19:11, 20:22, 20:15, 16:15) privertė pasiduoti Kazanės „Uniks“ krepšininkus.

Pralaimėjusiųjų gretose labai sėkmingai rungtyniavo Darjušas Lavrinovičius. Puolėjas per 27 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus bei 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 29 minutes surinko 20 taškų (6/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 22, Tariqas Kirksay 10, Marko Tusekas 8, Nikolajus Padiusas 7.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 20, Trajanas Langdonas 13, Davidas Andersenas 13, Johnas Robertas Holdenas 10.

Maskvos komanda, turinti 14 pergalių ir vieną nesėkmę, ir toliau turnyrinėje lentelėje dalijasi 1-2 vietas su Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda, kuri šiandien 77:68 nugalėjo Rostovo „Lokomotiv“ krepšininkus. Kazanės komanda, turinti 9 pergales ir 6 nesėkmes, žengia penkta.