Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Rockets“ namuose 149:113 nugalėjo „Suns“

• Hjustono klubas pagerino visų laikų per rungtynes pataikytų tritaškių rekordą

• Jamesas Hardenas surinko 30 taškų, o lemiamame ketvirtyje net nerungtyniavo

Jamesas Hardenas siautėjo tris rungtynių kėlinius, o „Rockets“ (53-28) šventė pergalę namuose bei pagerino visų laikų per rungtynes pataikytų tritaškių rekordą.

30
39
71%
5/7
83%
5/6

Hjustono klubas pataikė 27 tolimus metimus ir pirmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime 149:113 (34:24, 43:23, 40:30, 32:36) nugalėjo Fynikso „Suns“ (19-62) klubą.

„Rockets“ 26 tolimus metimus šį sezoną buvo pataikiusi jau dusyk, o pastarąjį kartą tai padarė praėjusį antradienį rungtynėse prieš Sakramento „Kings“.

Ericas Gordonas pakartojo geriausią karjeros rezultatą pataikydamas 8 tritaškius, Hardenas atseikėjo 5, P.J. Tuckeris pataikė 4 tolimus metimus, o Danuelis House‘as – 3.

Hardenas per 29 minutes surinko 30 taškų (5/8 dvit., 5/6 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė. Tai buvo jau antrosios rungtynės paeiliui, kuriose Hardenas katvirtąjį kėlinį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Antrajame ketvirtyje „Rockets“ už varžovus buvo pranašesni rezultatu 43:23 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 30 taškų pranašumą (77:47). Beje, 77 taškai per pirmąją rungtynių pusę – pakartotas Hjustono klubo rekordas.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jamalas Crawfordas, per 27 minutes pelnęs 27 taškus (5/9 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud. met.), atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 4 bei perėmęs vieną kamuolį.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (13 atk. kam., 9 rez. perd., 5/6 tritaškių), Ericas Gordonas 26 (8/13 tritaškių), Clintas Capela 22 (13 atk. kam.), Danuelis House‘as 13 (6 atk. kam., 3/4 tritaškių), P.J.Tuckeris 12 (4/9 tritaškių), Nene Hilario ir Austinas Riversas (5 rez. perd.) po 10, ..., Chrisas Paulas 6 (9 rez. perd., 5 per. kam.).

„Suns“: Jamalas Crawfordas 27 (6 rez. perd.), Draganas Benderis (8 atk. kam.) ir Mikalas Bridgesas (6 atk. kam.) po 19, Joshas Jacksonas (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Elie Okobo (4 rez. perd.) ir DeAnthony Meltonas (6 rez. perd.) po 12.