Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Penktąją pergalę iš eilės VTB Vieningoje lygoje pasiekė Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (17-5). Puikiai kamuolį skirstęs Aleksejus Švedas pasiekė asmeninį rekordą, o Pamaskvės klubas savo aikštėje 100:80 (21:21, 29:15, 31:11, 19:33) sutriuškino Zeliona Guros „Stelmet“ (5-19) žaidėjus.

GM: 14

„Chimki“ žvaigždė per 27 minutes atliko 15 rezultatyvių ir užfiksavo geriausią asmeninį pasiekimą. Švedas taip pat dar surinko 10 taškų (1/4 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/5 baudos), sugriebė 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir įsirašė 24 naudingumo balus.

Eurolygoje vienas geriausių Rusijos krepšininkų daugiausiai yra išdalijęs 12 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviausiai pasirodęs Janis Timma rungtyniavo 21 minutę, įmetė 20 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 19 balų naudingumą.

Keturiolikos komandų turnyrinėje lentelėje „Chimki“ žengia trečia, nuo pirmoje vietoje esančios Maskvos CSKA atsilikdama dviem laimėjimais.

„Chimki“: Janis Timma (4/8 trit.), Malcolmas Thomasas 16, Antonio Crockeris 11, Aleksejus Švedas 10 (15 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Stelmet“: Gabe'as DeVoe 15, Željko Šakičius 13 (9 atk. kam.), Darko Planiničius 12.