Nuotr. BNS
  • „Dzūkija“ namuose 84:87 pratęsimo metu nusileido „Lietkabeliui“

• Dominykas Domarkas pataikė vieną baudos metimą ir išplėšė Alytaus ekipai pratęsimą

• Antruoju taikliu bandymu Domarkas būtų galėjęs atnešti šeimininkams pergalę

Dominykas Domarkas turėjo šansą išplėšti pergalę taikliais baudos metimais, tačiau tik vienas iš jų buvo taiklus, o dramatiškai pratęsimą iškovojusi „Dzūkija“ (19-20) per pridėtą laiką neprilygo svečiams iš Panevėžio ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

18
21
57%
4/7
100%
4/4

„Lietkabelis“ (18-11) ketvirtadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikime išvykoje pratęsimo metu 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) nugalėjo Alytaus klubą.

Pirmojoje rungtynių pusėje tiek „Lietkabelis“, tiek „Dzūkija“ rungtyniavo atkakliai keisdamiesi pirmaujančios komandos vaidmeniu. Vis dėlto, po dviejų kėlinių Alytaus krepšininkai pirmavo 43:36.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 3 minutėms ir 24 sekundėms rezultatas buvo lygus – 65:65. Tuomet Ikenna Iroegbu pataikė baudos metimą, Steponas Babrauskas atsakė tolimu metimu, o Marko Čakarevičius ir Iroegbu dar pridėjo po dvitaškį – „Lietkabelis“ pirmavo 71:68.

Mindaugas Sušinskas likus minutei ir 22 sekundėms atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus iš po krepšio, o Stefanas Sinovecas sviedė tolimą metimą, taip vėl atitolindamas „Lietkabelį“ (74:70).

Iki rungtynių pabaigos likus 43 sekundėms Domarkas nebeturėjo kur dėti kamuolį, todėl ryžosi tolimam metimui, kuris atsimušė į lentą ir įkrito – „Dzūkija“ atsiliko minimaliu deficitu (73:74).

Likus 4,7 sekundėms Domarkas liko vienas prieš Saulių Kulvietį, veržėsi ir taip išprovokavo pražangą bei du baudų metimus. Pirmoji bauda tikslo nepasiekė, o antroji išlygino rezultatą – 74:74.

Paskutinės atakos metu Paulius Valinskas prasiveržė, išmetė sudėtingą metimą, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė – komandos patraukė žaisti pratęsimo.

Daugiausia pataiko: Mindaugas Kupšas

Pridėto laiko pabaigoje, likus minutei ir 13 sekundžių, Domarkas apsivarė varžovus, pelnė du taškus su pražanga bei realizavo baudos metimą, tačiau Paulius Valinskas kitoje aikštės pusėje atsakė dvitaškiu – 85:80 pirmavo „Lietkabelis“.

Domarkas nelaukė ir prie varžovų krepšio dirigavo dar vienai greitai „Dzūkijos“ atakai – pataikė tolimą metimą ir taip nubraukė Alytaus ekipos atsilikimą – 83:85.

Vis dėlto pabaigoje geriau sekėsi Panevėžio komandai. Kulvietis išprovokavo pražangą ir pataikė du baudų metimus, o Tauras Jogėla atsakė viena taiklia bauda (84:87). Tiesa, antrasis baudos metimas tikslo nepasiekė dėl to, jog Steponas Babrauskas per anksti įžengė į baudos aikštelę.

„Lietkabelis“ likusios sekundės metu išlaikė kamuolį ir taip šventė pergalę.

Sutikimą dėl traumų praleido Panevėžio ekipos gretose nerungtyniavę Simas Jasaitis ir Jamaras Wilsonas.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 16 (7 atk. kam.), Keremas Kanteris 16 (11 atk. kam.), Dominykas Domarkas 14 (6 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 13, Steponas Babrauskas 10.

„Lietkabelis“: Ike‘as Iroegbu 20 (5 atk. kam.), Saulius Kulvietis 18 (5 atk. kam.), Paulius Valinskas 15 (5 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 10 (5 atk. kam.), Marko Čakarevičius 8 (5 atk. kam., 8 rez. perd.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (7)
dzūkas
..nuskilo Kabeliui... (kad Domarkas pabaigoje tik 1 baudą įmetė)...

O basketnews.lt galėtų suvesti Elijahu Browno duomenis tvarkingai, o tai dabar gaunasi virš 2000 (!!!) metų amžiaus žaidėjas !!! ;))). Kažkaip nesolidu, jeigu jau norite pretenduoti į pagrindinį Lietuvos basket portalą...

Tad, jūsų žiniai: E.Brown gimęs - 1995.02.19 . Galite užpildyti spragas.