Netikėtai triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo Rygos „Barons/LMT“ komanda. Ji namie 89:69 (16:24, 17:15, 31:10, 25:20) sutriuškino „Ventspils“ krepšininkus.

Po dviejų kėlinių dar 6 taškų skirtumu priekyje buvo svečiai (39:33), tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojom.

Trečiąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo fantastišku spurtu 24:2 ir įgijo solidžią 16 taškų persvarą, kurios per likusias 15 rungtynių minučių nebeišvaistė ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Vienas pagrindinių pergalės kalbių Rygos komandoje buvo Giedrius Gustas. Lietuvis per 38 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Dainius Adomaitis nugalėtojams per 28 minutes surinko 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Trečiasis „Barons/LMT‘ gretose žaidžiantis lietuvis Tomas Nagys per 3 minutes pataikė abi mestas baudas ir surinko 2 taškus. Puolėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius bei kartą prasižengė.

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 20 (8 atk. kam.), Giedrius Gustas 19, Demetriusas Alexanderis 12, Dainius Adomaitis 11.

„Ventspils“: Jimmy Baxteris 14, Akselis Vairogis 13, Justinas Love‘as 13, Raimondas Gabranis 10.