Nuotr.: „BasketNews.lt“/D.Lukšta
Nuotr. „BasketNews.lt“/D.Lukšta

Eurolygos ketvirtfinalio serijai su Kauno „Žalgiriu“ besirengianti Stambulo „Fenerbahče“ (21-3) Turkijos čempionato rungtynėse išvykoje 96:72 (18:16, 28:11, 22:23, 28:22) sutriuškino Edgaro Želionio atstovaujamą Afjonkarahisaro „Afyon“ (6-18) klubą.

Daugiausia pelno: Jan Vesely

Lietuvis šeimininkams per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Sinanas Guleras. Gynėjas per 24 minutes pelnė 25 taškus (8/9 dvit., 3/4 trit., 0/1 baud.) ir surinko 23 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ šiose rungtynėse vertėsi be Jano Vesely, Luigi Datomes ir Joffrey Lauvergne paslaugų.

Tai buvo paskutinės Željko Obradovičiaus auklėtinių rungtynės prieš antradienio mūšį su „Žalgiriu“.

„Afyon“: Robertas Carteris 16, Edgaras Želionis 11, Altanas Erolis ir Randy Culpepperis po 10.

„Fenerbahče“: Sinanas Guleras 25 (8/9 dvit.), Marko Guduričius 16, Bobby Dixonas ir Ahmetas Duveroglu po 12.