Dviejų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių dvikova baigėsi LeBrono Jameso pergale. Jo vedini Klivlendo „Cavaliers“ (24-19) išvykoje 98:95 (24:26, 25:14, 20:31, 29:24) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (27-15) ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Jamesas per paskutinį kėlinį pelnė 14 iš savo 41 taško ir lemiamą akimirką persvėrė rezultatą savo ekipos naudai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 minutę 16 sekundžių, Jamesas prasiveržė po krepšiu ir dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį 94:93.

Abi komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, kai Jamesas dar kartą iššovė. Likus žaisti 20 sekundžių jo tolimas dvitaškis padidino pranašumą iki 3 taškų. Ronny Turiafas kitoje atakoje sušvelnino deficitą iki taško, tačiau Jamesas sumetė abi baudas.

„Lakers“ turėjo laiko rezultatą išlyginti, tačiau nesugebėjo laiku išmesti kamuolio – Luke‘as Waltonas atidavė jį Bryantui, tačiau tada pasibaigė rungtynių laikas ir Kobe net nespėjo mesti į krepšį.

Naudingai nugalėtojų gretose žaidė Žydrūnas Ilgauskas. Jis per 29 minutes pelnė 16 taškų (6/15 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 taškas (9 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas (11 atk. kam.) ir Larry Hughesas po 16, Danielis Gibsonas 10.

„Lakers“: Kobe Bryantas 33 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Lamaras Odomas 14 (9 atk. kam.), Luke‘as Waltonas ir Sasha Vujačičius po 9.