Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Vašingtono „Wizards“ (23-19) krepšininkai, išvykoje 102:105 (17:15, 20:25, 29:26, 24:24, 12:15) po pratęsimo nusileidę Milvokio „Bucks“ (18-27).

Per paskutines 92 ketvirto kėlinio sekundes „Wizards“ sugebėjo panaikinti 11 taškų deficitą ir išplėšti pratęsimą. DeSahwnas Stevensonas įmetė du tolimus metimus, Antawnas Jamisonas pataikė dvitaškį su bauda, o Carono Butlerio dvitaškis išlygino rezultatą.

Pratęsime „Wizards“ pirmavo 4 taškais, tačiau Mo Williamsas pataikė du tritaškius iš eilės ir šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą (101:99), kurį išsaugojo iki pratęsimo pabaigos.

16 minučių pralaimėtojų gretose žaidęs Darius Songaila prametė vienintelį metimą ir taškų nepelnė. Jis atkovojo 3 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

„Bucks“: Mo Williamsas 25, Charlie Bellas 22, Andrew Bogutas 18 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Royalas Ivey 17.

„Wizards“: Caronas Butleris 40, Antawnas Jamisonas 21, Brendanas Haywoodas ir DeShawnas Stevensonas po 11.