• „Šiauliai“ išvykoje 111:97 nugalėjo „Pieno žvaigždes“

• Saulės miesto ekipa pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą

• Kristupas Žemaitis pelnė 17 taškų ir pakartojo rezultatyvumo rekordą

• Pasvalio ekipai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas paeiliui

„Šiaulių“ krepšininkai (6-24) šeštadienio vakarą pagerino komandos rezultatyvumo rekordą ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

17
22
7
1

Šiaulių miesto komanda nacionalinių pirmenybių susitikime išvykoje 111:97 (22:29, 32:16, 25:27, 32:25) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16-14) ekipą.

Kristupas Žemaitis pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą – susitikimo metu per 25 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

111 taškų – naujas „Šiaulių“ sezono rezultatyvumo rekordas. Iki šių rungtynių Šiaulių miesto komandos krepšininkai daugiausiai buvo įmetę 103 taškus.

Pasvalio ekipai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo gana rezultatyvus - po dešimties žaidimo minučių 29:22 pirmavo „Pieno žvaigždės“.

Vis dėlto antrajame ketvirtyje pirmaujanti komanda pasikeitė ir iniciatyvą į savo rankas perėmė „Šiauliai“. Ketvirtį taikliu dvitaškiu uždaręs Ignas Vaitkus suteikė saulės miesto komandai 9 taškų persvarą – į rūbinę Antano Sirekos auklėtiniai patraukė pirmaudami 54:45.

Po ilgosios pertraukos pabudo Pasvalio klubo žaidėjai ir ėmė vytis šiauliečius. Vis dėlto per ketvirtį jiems pavyko atsilošti vos 2 taškus, todėl „Pieno žvaigždės“ po trijų kėlinių atsiliko 72:79.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Šiaulių“ spurtu 10:5 (89:79). Likus 4 minutėms ir 30 sekundžių Vytautas Šulskis atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus, sumažindamas atsilikimą iki 7 taškų – 83:90.

Vis dėlto, per likusį laiką Karolis Lukošiūnas ir Benas Griciūnas „Šiaulius“ nuo varžovų atitolino bei padėjo tašką pergalei – „Šiauliai“ užtikrintai iškovojo šeštąją šio sezono pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 24, Jay‘us Threattas (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) po 16, Karolis Petrukonis 9.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis (7 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis po 17, Evaldas Šaulys 16 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) ir Benas Griciūnas po 13, Sethas Allenas 12 (6 rez. perd.), Karolis Lukošiūnas 11, Antanas Udras 10.

Trenerių komentarai:

Antanas
Nuotraukoje tas suk.rioses senis ruosiasi tvirkint ta ben.karta
2019-04-13
-11
?
matos, kad tėvas tavo motiną per subinę padarė. tada gimei tu šokoladinis gražuoli. tada ir tave padarė prie progos.
2019-04-14
+1
Petrauskas
viskas prasidejo nuo runktyniu su neptunu iki 35 min ir sustojo atrodo zaidejai prarado pasitikejima savim ir negalvoja apie 4 o 5 vieta
2019-04-13
+2
nereikejo gateso imt, komanda gerai atrode ir be jo, o dabar rezultatai krito
2019-04-13
+4
neaisku kas su tuo gates dar,praeitam mace visai neblogai suzaide.ir aisku post factum visi gudrus patarimus dalint,o kai isejo omobogobo po krepsiu ir taip nekazka buvo.laikesi ppz tik ant tritaskiu,bet koks is lekuno snaiperis?
2019-04-13
+2
Esme
Pasvalys beveik nelaimi vos tik Gates atejo. O ir pats zaidzia silpnai, 5 klaidos per 12 minuciu ziauru.
2019-04-13
+3
Pieno zvaigzdes
dar skuca prarado del nugaros traumos ir gynybos nebuvo geros buvo nesportiniu techiniu