Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Spurs“ NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio starte 101:96 nugalėjo „Nuggets“

• Donatas Motiejūnas nepakilo nuo suolo

• Nikola Jokičius pelnė 10 taškų, sugriebė 14 kamuolių, išdalijo 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko pirmąjį karjeros trigubą dublį NBA atkrintamosiose

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi San Antonijaus „Spurs“ komanda atsilaikė mačo pabaigoje ir pergalingai pradėjo NBA Vakarų konferencijos atkrintamąsias.

Fotogalerija

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas pirmose rungtynėse Denveryje 101:96 (25:20, 34:31, 13:17, 29:28) pamokė antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusią „Nuggets“ ir serijoje iki keturių pergalių įgijo persvarą 1-0.

Antrosios rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį taip pat vyks Denveryje.

Motiejūnas nepakilo nuo suolo Greggo Popovichiaus sprendimu.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Patrickui Millsui pataikius dvitaškį ir apskritai pelnius ketvirtąjį savo tašką, „Spurs“ buvo priekyje 95:89, tačiau paskui minutę Teksaso klubo nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos.

Jamalas Murray išplėšė kamuolį iš Rudy Gay rankų ir pelnė du taškus su pražanga, DeMaras Derozanas suklydo perduodamas kamuolį, bet Murray tuo pasinaudoti nepavyko – metimas skriejo pro šalį – 92:95.

Likus žaisti pustrečios minutės, DeRozanas įmetė paskutiniuosius „Spurs“ taškus iš žaidimo ir leido svečiams laikyti iniciatyvą savo rankose – 97:92.

Kitoje aikštės pusėje pražangą išprovokavęs Gary Harrisas realizavo abi baudas, Murray pridėjo dvitaškį ir komandas teskyrė taškas – 96:97.

Šeštąjį kamuolį perėmęs Murray paskui dusyk ėmėsi iniciatyvos, tačiau „Nuggets“ krepšininko metimai tikslo nepasiekė ir „Spurs“ gelbėjosi baudų metimais.

LaMarcusas Aldridge'as ir White'as realizavo keturis metimus nuo šios atžymos ir padėjo tašką rungtynėse – 100:96.

Pirmąjį karjeros trigubą dublį atkrintamosiose surinkęs Nikola Jokičius per 36 minutes įmetė 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Gary Harrisas 20, Jamalas Murray 17 (8/18 metimai, 6 per. kam.), Willas Bartonas 15 (10 atk. kam.), Paulas Millsapas 12, Nikola Jokičius (14 atk. kam., 14 rez. pred.) ir Malikas Beasley – po 10.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 18 (6/17 metimai, 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White'as 16, Brynas Forbesas ir LaMarcusas Aldridge'as (8 atk. kam.) – po 15, Rudy Gay 14.

geriau jau i prastesne komanda butu ejes, gal butu gaves daugiau minuciu. na bent pamatys uz dyka atkrintamasias uz dyka is vip vietu
2019-04-15
+2
kasioguru
pamoke? :) pamoke tai nebent Netsai Sixerius, o cia Nuggets patys paleido sansa, kai gale 3 atakas tai kamuoli prarado, tai neimete is geros padeties. aisku dabar altsilost aikste bus labai sunku, nes Spurs namie daug geresni.
2019-04-14
+7
Zigalo
Jau motiejus susipyko su Popu
2019-04-14
+6
Tuoj Popas ismes jo Spurs maikona per langa ir iteiks bilieta atgal i Kinija. Karma.
2019-04-14
+14
Zalgirio sistemos aukletinis. Suolo sildytojas 3000.
2019-04-14
-6
kiek laimes heiteriukams,net putos bega is burnos kad kazkam dar nepaejo.true litofcai
2019-04-14
+2
Macijauskas 18 metu buvo Neptuno lyderis . 15.5 tasko per rungtynes .
2019-04-14
+17
Nesvarbu
DM stebejau keleta varzybu, per 6min tai mano nuomuone, jam iki NBA toli toli, gali jau siandien gristi i savo Kinija ir ten alei lyderis, jis Eurolygoje rinktu po 10,12tsk tuscia ir slapia vieta is jo, patrins suola padalyvaus rotacijos trefkeje ir sudie