Nuotr.: BNS
  • „Rytas“ išvykoje 92:87 palaužė „Juventus“ krepšininkus

• Šeimininkai per paskutinias penkias minutes iššvaistė 14-os taškų pranašumą

• Nugalėtojams Parachouskis pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus

Vilniaus „Rytas“ (23-7) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse fantastiškai atsitiesė ir po dramatiškos kovos Utenoje 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) įveikė vietos „Juventus“ (12-18) krepšininkus.

Fotogalerija

Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms, po Martino Gebeno ir Karolio Guščiko tritaškių šeimininkai turėjo 14-os taškų pranašumą (82:68), bet tuomet vilniečiai kilo į lemiamą šturmą.

Sostinės ekipa trijų minučių atkarpą laimėjo 13:0 ir po Arciomo Parachouskio dvitaškio metimo komandas skyrė vienas taškas – 81:82.

Nors kitoje atakoje Marius Runkauskas pataikė iš toli (85:81), tačiau Parachoukis pelnė dar du taškus, D. J. Seeley išlygino rezultatą metimu iš po krepšio, o likus 40 sekundžių iki mačo pabaigos, Derekas Needhamas po ilgos pertraukos išvedė savo komandą į priekį – 88:85.

Pergalę rungtynių pabaigoje įtvirtino Seeley ir Parachouskio baudų metimai – 92:87.

Tai buvo 14-oji iš eilės „Ryto“ pergalė tarpusavio susitikimuose su „Juventus“. Paskutinį kartą uteniškiai pergalę prieš sostinės ekipą šventė 2017-ųjų balandžio 15-ąją.

Po ilgosios pertraukos aikštėje dominavęs Parachouskis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 36 naudingumo balus.

Per paskutinias penkias mačo minutes 12-a taškų pelnęs Seeley rungtynes baigė įmetęs iš viso 22 taškus (7/14 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.) ir surinkęs 15 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose naudingiausiai rungtyniavęs Martinas Gebenas per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Juventus“: Marius Runkauskas 14 (4/6 trit.), Arvydas Šikšnius ir Martinas Gebenas (20 naud. bal.) po 13, Kennethas Gainesas 12, Karolis Guščikas 11.

„Rytas“: D.J. Seeley ir Arciomas Parachouskis (7/9 dvit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 36 naud. bal.), Derekas Needhamas 19 (8 rez. perd., 23 naud. bal.), Eimantas Bendžius 17.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (170)
:D
Blin editoriai kam su ps patvarket šito straipsnio pagrindinė nuotrauka? Nes jie turėjo būt iškėlė 3 nu blogiausiu atveju po 4 pirštus, nes su tokiu žaidimų neverti tokio simbolio rodyt :D
2019-04-14
+1
Lkl
bet blin 13-0 paskutine atkarpa atiduot sausai juve atrodo pergale rankose laisvai trajakus prasileist
2019-04-14
+3
M.Bronius
Sveikinu su sunkia Pergale,iki 19 dienos butinas PF.
Lkl
zalgiris tikrai neatiduos pergales neptunas butu sulaukes dovaneles is juventus bet pritruko daugiau mastymo paskutinem minutem
2019-04-14
-5
Zzz
Blt niekad nekomentuoju, bet jus visi susitikit pakalbekit, o cia laido riteriai vieni
2019-04-14
+10
Dilmah
neptunas pusfinalyje pasmeigs raudona k ant iesko, kaip astrawo patworio kaimieciai smeigia mesla ant sakiu savo kaimuose
Brisius
Juventus vel pabaigoje gryba ziausu supjove. Toks ispudis, kad komanda pamato, kad gali laimeti ir issigasta. Na ir Bickauskio ilgas laikymas ant suolo tai epic fail. Nebent Bickauskis kokia traumele kazkuriuo momentu gavo.
2019-04-14
+19
Jaska
tiem kas sako kad rk aplenke neptuna pasakysiu kad patarciau zalgiriui atiduoti pergale neptunui o paskui isrurinti per sikna sostines raudona kurva