• Domantas Sabonis pelnė 7 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

• „Pacers“ trečiajame kėlinyje pėlnė vos 8 taškus, o tai – trečias blogiausias rezultatas atkrintamųjų istorijoje

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų etapo seriją pradėjo nesėkme.

Fotogalerija

Nate‘o McMillano auklėtiniai išvykoje 74:84 (20:20, 25:18, 8:26, 21:20) nusileido Bostono „Celtics“ klubui ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Sabonis per 28 minutes pelnė 7 taškus (3/9 dvitaškių, 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus ir dukart suklydo.

Svečiai užtikrintai žaidė pirmoje mačo dalyje ir vienu metu po Bogdano Bogdanovičiaus taškų su pražanga pirmavo 36:25. „Celtics“ sugebėjo kiek reabilituotis ir prieš ilgąją pertrauką sugebėjo sumažinti deficitą iki 7 taškų – 38:45.

Vis tik „Pacers“ visiškai sugriuvo trečiajame ketvirtyje. Svečiai per trečiąjį kėlinį tesukrapštė 8 taškus, o tai vienas blogiausių pasirodymų per visą atkrintamųjų istoriją.

6 taškus trečiajame kėlinyje 1986-aisiais buvo pelnę Atlantos „Hawks“, 7 – Majamio „Heat“ 2001-aisiais, o „Lakers“, „Blazers“, „Cavaliers“, „Clippers“ bei šiandien „Pacers“ – po 8.

Tuo „Celtics“ sėkmingai naudotis pradėjo nuo pat kėlinio pradžios. Alo Horfordo vedami šeimininkai spurtavo 8:0 ir rezultatą išlygino, o vėliau atkarpa prasitęsė iki 17:3, po kurios „Celtics“ jau buvo priekyje 60:50.

Galų gale, „Celtics“ trečiąjį kėlinį laimėjo 26:8 ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui pirmavo 64:53.

Intriga visiškai išgaravo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Jaysonas Tatumas pataikė dvitaškį ir tritaškį, Gordonas Haywardas pridėjo metimą iš po krepšio, o Kyrie Irvingas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Celtics“ nutolo nebepavejamai – 74:55.

10
17
11
5

Tai taip pat buvo nerezultatyviausios „Pacers“ rungtynės šiame sezone. Indianos ekipa 89 taškus buvo įmetusi tris kartus. Iki absoliutaus antirekordo taip pat pritrūko. 1997-98 m. sezone „Pacers“ į San Antonijaus „Spurs“ krepšį įmetė viso labo 55 taškus.

Nugalėtojus į priekį tempė Kyrie Irvingo ir Marcuso Morriso tandemas. Abu krepšininkai pelnė po 20 taškų, Morrisas taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius, kuomet Irvingas sugriebė 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrosios serijos rungtynės, taip pat Bostone, vyks ketvirtadienį 2 val. Lietuvos laiku.

„Celtics“: Marcusas Morrisas (7 atk. kam., 3/8 trit.) ir Kyrie Irvingas (6/17 metimų) po 20, Jaysonas Tatumas 15 (3/3 trit.), Alas Horfordas (11 atk. kam.) ir Gordonas Haywardas (4/12 metimų) po 10.

„Pacers“: Cory Josephas 14 (2/4 trit.), Bojanas Bogdanovičius 12 (4/11 metimų), Wesley Matthewsas 8, Domantas Sabonis 7 (3/9 dvit., 9 atk. kam.).

Kyrie Irvingo pasirodymas:

Blazers
fantastiskai zaidzia 39 taskai per kelini
2019-04-14
+2
tomas
akivaizdziai uzlaike treneris saboniuka, 2, kelinuka visa zaide be keitimu, ir dar 4 puse pradzios kelinio, o pasodino tik tada kai sabas praleido 2 trajakus. kosmariskai zaide sabas kaip ir komanda.
2019-04-14
-6
kasioguru
rezultatas kaip 90\' playofuose, bet tikrai ne del gynybos. Pacers po pertraukos tiesiog nesuprantamai katastrofiskai mete. Celtics irgi ne kazka. kol kas pats prasciausias playofu macas. tikras grybu karas.
2019-04-14
-2
to sudas o ne zaidimas
kaip varžovai leidžia - taip ir žaidi, o dar eurolygos gerbėjai kalba, kad NBA nėra gynybos, Feneris nė 60 taškų neįmestų Bostonui playoffuose
2019-04-14
+5
sudas, o ne zaidimas
pacers, atrodo apgailetinai, baudu ir tu net nepataiko. Su tokiu zaidimu jiem jokiu sansu.
kasioguru
trecia rytu pora ziuriu, ir trecioj favoritai gryba pjauna. nu dabar Pacers krito i duobe, tai gal Celtics istrauks, bet kol kas vaizdas toks, kad Giannis ir co nupus visus, nes nieko gero daugiau nesimato.
2019-04-14
-2
Collisonas lengvų metimu nesumetė ir pasimetė visiškai Indy. Gal atsigaus dar.
2019-04-14
+1
TDaY
Nu grazu ziuret kaip Sabas zaidzia. Aisku Bostonas labai gerai matosi tuos Sabo pikenrolus ir handoffus su gynejais isnagrineja tai tik karta ir imete po ju, bet gynyboj kaip juda Sabas. Susikeicia ir atstovi net pries Haywarda.