Lenkijos krepšinio čempionato 15-ojo turo rungtynėse sekmadienį Tomo Pačėso treniruojama Sopoto „Prokom Trefl“ komanda, kurioje žaidžia trys lietuviai, svečiuose 87:78 įveikė Slupsko „Energa Czarni“ ekipą su Mantu Česnauskiu.

Nugalėtojos titulą ginančioje Sopoto komandoje Donatas Slanina per 27 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus,

Tomas Masiulis per 23 minutes surinko 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o 9 minutes žaidęs Simonas Serapinas įmetė 1 tašką (0/1 dvitaškių, tritaškiai 0/2, baudos 1/3).

Slupsko ekipoje Česnauskis per 30 minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Kitose rungtynėse Ostruvo „Atlas Stal“ komanda, kuriai atstovauja Gintaras Kadžiulis, svečiuose 76:82 nusileido Kolobžego „Kotwica“ krepšininkams.

Lietuvis per 30 minučių surinko 9 taškus (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Prokom Trefl“ (12 pergalių/2 pralaimėjimai) su Vloclaveko „Anwil“ dalijasi 1-2 vietas. „Atlas Stal“ (7/7) tarp 13 komandų užima penktąją poziciją.