Nuotr. Scanpix-USA Today
  • „76ers“ 145:123 įveikė „Nets“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą

• Filadelfijos klubas per trečiąjį kėlinį pelnė net 51 tašką

• Diskomfortą kelyje vis dar jaučiantis Joelis Embiidas pasižymėjo 23 taškais ir 10 atkovotų kamuolių

Filadelfijos „76ers“ ekipa išlygino pirmojo NBA Rytų konferencijos atkrintamųjų etapo serijos rezultatą (1-1), 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36) įveikdama Bruklino „Nets“.

18
30
10
12

Rungtynių baigtį iš esmės nusprendė trečiasis kėlinys – po ilgosios pertraukos turėjusi vos taško pranašumą, jį „76ers“ laimėjo net 51:23.

Kėlinį spurtu 8:0 pradėjo kairiojo kelio skausmus vis dar jautęs Joelis Embiidas, o praėjusi keturioms minutėms rezultatas buvo 21:2.

51 taškas per vieną kėlinį yra pakartotas NBA atkrintamųjų rekordas, Los Andželo „Lakers“ klubo prieš tai pasiektas dar 1962 metais.

„Kai namuose pralaimi pirmąsias serijos rungtynes, visas jaudulys ir spaudimas praeina, – sakė Filadelfijos ekipos treneris Brettas Brownas. – Bet atkintamosiose sunku išlaikyti stabilumą.

Pavyzdžiui, šios rungtynės buvo labai didelės svarbos ir to nepaneigsi. Dėl to treneriai dirba savo darbą, o krepšininkai žaidžia krepšinį.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 23 taškus pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Embiidas.

Trigubu dubliu išsiskyrė Benas Simmonsas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.

Bruklino komandą į priekį tempė 19 taškų surinkęs Spenceris Dinwiddie ir 16 pridėjęs D'Angelo Russellas.

„76ers“: Joelis Embiidas 23 (10 atk. kam.), Tobias Harrisas 19, Benas Simmonsas 18 (10 atk. kam. 12 rez. perd.), J.J. Redickas 17, Bobanas Marjanovičius 16, Mike'as Scottas 15.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 19, D'Angelo Russellas 16, Rondae Hollisas-Jeffersonas 15, Shabazzas Napier ir Carisas LeVertas po 13.

Atrinkti (0) Visi (4)
A
Matau minusus, turbūt ne taip supratote. Nesakau kad Šaras blogas treneris, ateitis parodys, tiesiog kaip žaidėjas kol kas ženkliai daugiau pasiekė. Čia akcentas daugiau į tai, kad jau buvo nekonkretus kvietimas į NBA, nors ir asistentu, ir į tai, kad bent kol kas Šaras sugeba išreikalauti iš žaidėjų nors ir labai mažą patirtį dar kol kas teturi. Manau, bet kokiam treneriui iš Europos būtų gėda, jei jo komanda sugebėtų praleisti 145! taškus.

Manau, kad ir Šaras su savo mažą patirtimi nebūtų to leidęs.

Vnž, cirkas, krepšinio parodija . Kaip restlingas yra imtynių parodija
2019-04-16
Suspėti įmesti 26 taškus? Čia gi NBA ne Europos lygis, bėgi meti, apie kokią ginybą tu šneki.
2019-04-16
-1
Pasitaisau 268 taškus.
2019-04-16
A
Suspėti įmesti 268 taškus per rungtynes? Jie žaidė be gynybos? Per atkrintamąsias?

Praleisti per kėlinį 51 tašką? Žvengia mano užpakalis!

Pvz, koks bebutu Šaras kaip treneris, ar kas nors isivaiduojat, sąžiningai, kad Šaro komanda, su NBA žaidėjais, praleistu 145 taškus per rungtynes?