• CSKA Eurolygos ketvirtfinalio seriją su „Baskonia“ pradėjo pergale 94:68

• Trečiąjį kėlinį CSKA laimėjo 17 taškų persvara. Tuomet per 8 minučių atkarpą maskviečiai surengė atkarpą 29:9

• Sergio Rodriguezas vienu metu buvo įmetęs 5 tritaškius iš 5

• CSKA realizavo 13 tritaškių iš 23

Eurolygos atkrintamosios varžybos prasidėjo užtikrinta Maskvos CSKA pergale. Puikiai trečiajame kėlinyje rungtyniavęs Rusijos klubas namie 94:68 (23:24, 21:16, 29:12, 21:16) įveikė Vitorijos „Baskonia“.

19
21
5
83%
5/6

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-0 CSKA naudai. Antrasis mačas taip pat bus žaidžiamas Rusijoje, o po to serija kelsis į Ispaniją.

Trečiąjį kėlinį Sergio Rodriguezas pradėjo dviem tritaškiais, netrukus taip pat du tolimus šūvius pridėjo Nikita Kurbanovas ir CSKA atitrūko 58:47.

Spurtas tęsėsi ir toliau – Willas Clyburnas smeigė tritaškį, Cory Higginsas pridėjo taiklius baudos metimus, Rodriguezas įmetė jau penktąjį savo tritaškį iš penkių, Joelis Bolomboy irgi pasižymėjo tolimu šūviu bei Maskvos klubas pradėjo triuškinti svečiuos 73:52.

Taip nuo trečiojo kėlinio pradžios aštuonių minučių atkarpą maskviečiai laimėjo 29:9.

Maskvos komandą į priekį vedė ispanas Sergio Rodriguezas. Įžaidėjas per 21 minutę įmetė 19 taškų (2/3 dvit., 5/6 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rodriguezas pataikė pirmus 5 tritaškius. Jo rekordas Eurolygoje yra 6 taiklūs tolimi šūviai.