Nuotr. AP – Scanpix
  • „Spurs“ išvykoje 105:114 nusileido „Nuggets“

• Donatas Motiejūnas spėjo pasižymėti taikliu dvitaškiu

• „Spurs“ po trijų kėlinių dar pirmavo 82:75, tačiau lemiamame ketvirtyje spurtavusi „Nuggets“ išplėšė pergalę

Donatas Motiejūnas ir vėl atliko tik epizodinį vaidmenį, o jo atstovaujama „Spurs“ turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą.

21
28
8
13

San Antonijaus klubas trečiadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų susitikime 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39) nusileido Denverio „Nuggets“ ekipai ir taip serijos rezultatas tapo lygus (1-1).

Motiejūnas aikštėje praleido minutę ir 15 sekundžių bei pelnė 2 taškus (1/2 dvit.).

„Spurs“ po trijų kėlinių dar pirmavo 82:75, tačiau lemiamame ketvirtyje spurtavusi ir jį laimėjusi (39:23) „Nuggets“ sudavė smūgį svečiams ir išplėšė pergalę.

Denverio klubas trečiajame kėlinyje atsiliko 78:59, tačiau paskutiniojo spurto metu varžovus pranoko 55:27 ir panaikino 19 taškų deficitą.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Jamalas Murray per 36 minutes surinko 24 taškus (6/14 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį.

Ketvirtajame kėlinyje žibėjęs Murray rungtynes pradėjo pamesdamas 8 metimus, tačiau lemiamame ketvirtyje gynėjo taikiklis atsigavo ir jis per paskutines 12 minučių pelnė 21 iš 24 savo taškų.

Prie Murray svariai prisidėjo Nikola Jokičius, užfiksavęs dvigubą dublį. Aukštaūgis pelnė 21 tašką (5/12 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud. met.), sugriebė 13 ir perėmė 2 kamuolius bei išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus.

„Ketvirtajame kėlinyje mes leidome į savo krepšį įmesti 39 taškus. Istorijos pabaiga“, – po susitikimo apmaudžią nesėkmę komentavo „Spurs“ strategas Greggas Popovichius.

Popovichiaus auklėtinių gretose rezultatyviausiai žaidė DeMaras DeRozanas, pelnęs 31 tašką (11/19 dvit., 9/9 baud. met.), atkovojęs 7 ir perėmęs 2 kamuolius bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Šia pergale Denverio ekipa nutraukė aštuonių iš eilės pralaimėjimų namuose „Spurs“ ekipai seriją.

Serija dabar persikels į San Antonijų, kuriame „Nuggets“ nėra laimėjusi nuo 2012-ųjų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 24, Gary Harrisas 23 (5 atk. kam.), Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20 (7 atk. kam.), Monte Morrisas 11 (6 rez. perd.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 31 (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 24 (8 atk. kam.), Derrickas White‘as 17, ..., Jakobas Poeltlas (8 atk. kam.) ir Rudy Gay (9 atk. kam.) po 5.

maciau varzybas
Popas pats paleido zaidima is vadziu dar antram keliny, kai turejo 19 tasku persvara. Nugets per dvi minutes istirpino iki 6 tasku, o Popas tik i svieslente, galva uzvertes, spoksojo ir leido duchinti savo komanda.