Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Trail Blazers“ savo aikštėje 114:94 sutriuškino „Thunder“

• Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo 2:0

• Lillardo ir McCollumo duetas kartu pelnė 62 taškus

Damiano Lillardo ir C.J. McCollumo dueto vedama Portlando „Trail Blazers“ iškovojo pergalę namuose ir dar labiau pagerino pozicijas pirmajame atkrintamųjų etape.

33
34
60%
9/15
100%
6/6

Portlando klubas trečiadienį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime 114:94 (26:31, 28:23, 37:21, 23:19) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ ir serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 2-0.

Rungtynių pradžia abiems komandoms buvo permaininga ir ekipos vis keitėsi pirmaujančiosios vaidmeniu. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Thunder“ (31:26), antrajame jau geriau sužaidė „Trail Blazers“ ir į ilgąją pertrauką abiejų klubų krepšininkai išėjo švieslentėje degant lygiam rezultatui – 54:54.

Antrojo kėlinio pabaigoje tarp komandų įvyko apsistumdymas, kuomet Lillardas pražanga sustabdė Russellą Westrbrooką.

Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai ėmė spausti varžovus ir trečiąjį ketvirtį laimėjo 37:21 (91:75).

Per lemiamą ketvirtį „Trail Blazers“ užtikrintai žengė pergalės link ir sutvarkė formalumus – 114:94.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė McCollumas. Krepšininkas per 36 minutes pelnė 33 taškus (9/15 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam kompaniją palaikė Lillardas, pelnęs 29 taškus (6/13 dvit., 4/8 trit., 5/7 baud. met.), sugriebęs 4 kamuolius ir išskirstęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Paulas George'as, pelnęs 27 taškus (9/13 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, tačiau suklydęs 5 sykius.

Portlando ekipa išsaugojo namų aikštės pranašumą, o dabar serija keliasi į Oklahomą. Trečioji šių komandų akistata įvyks naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 33 (9/15 dvit., 8 atk. kam.), Damianas Lillardas 29, Moe Harklessas 14 (9 atk. kam.).

„Thunder“: Paulas George‘as 27 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Stevenas Adamsas 16 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Russellas Westbrookas 14 (4/14 dvit., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld.).

Atrinkti (0) Visi (5)
:D
Tai tik įrodo, kad Westbrookas ne vedlys, toks buvo KD kol neišėjo.
2019-04-17
-1
eugene
noretusi kad westbrickas su 0-4 keliautu namo, dar tokios klounados kaip sita thunder komanda nebuvo istorijoje