Nuotr.:
  • „Panathinaikos“ Madride stebint Lukai Dončičiui 72:75 nusileido „Real“

• Fabienas Causeuras susidūrimo metu Lukui Lekavičiui alkūne prakirto antakį ir lietuvis daugiau aikštėje nebepasirodė

• Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 7 minutes surinko 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), sugriebė 1 kamuolį ir užfiksavo 7 balų naudingumą

• DeShaunas Thomasas lemiamoje atakoje turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet tolimas metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs Keithas Langfordas sulaukė Walterio Tavareso bloko

Dramatiška nesėkme Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Luko Lekavičiaus trečiajame kėlinyje netekusi Atėnų „Panathinaikos“ komanda.

8
19
8
2

Lietuvos rinktinės įžaidėjas po susidūrimo su varžovu prasruvo krauju, o Ricko Pitino vadovaujamas Graikijos klubas po Walterio Tavareso bloko Keithui Langfordui išvykoje 72:75 (17:21, 18:22, 17:15, 20:17) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Madride.

Lekavičius iš rungtynių iškrito paskutinę trečiojo ketvirčio minutę, kada mėgino stabdyti į „Pao“ baudos aikštelę besiveržusį Fabieną Causeurą. Prancūzas alkūne prakirto lietuviui antakį bei ant parketo parkritęs tautietis iš karto pastebėjo kraują.

Lekavičius tuoj pat su medikų personalu patraukė į rūbinę, iš kurio grįžo dar neįpusėjus ketvirtajam kėliniui, tačiau aikštėje nebepasirodė. Užtikrintai savo šansais pasinaudojęs lietuvis per 7 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir įsirašė 7 naudingumo balus.

Likus žaisti 4 minutes, Nickas Calathes pataikė iš toli ir „Panathinaikos“ pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų (72:66). Kitoje atakoje Rudy Fernandezas atsakė tritaškiu, per likusį laiką Atėnų ekipos krepšininkai šešis kartus metė pro šalį ir liko be taškų – 69:72.

Tuo metu pražangomis sustabdyti Facundo Campazzo ir Carrollas realizavo šešis baudų metimus bei įtvirtino „Real“ persvarą – 75:72. Lemiamoje atakoje DeShaunas Thomasas turėjo progą išlyginti rezultatą tolimu metimu, tačiau jis tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs Langfordas sulaukė Tavareso bloko.

GM: 31

Eurolygos ketvirtfinalio starte Madride apsilankė ir iš „Real“ sparnus į NBA pakėlęs Luka Dončičius. Slovėnijos vunderkindui prieš rungtynes buvo įteiktas Eurolygos čempiono titulas, o vietiniai sirgaliai jį pasitiko plodami atsistoję.

Paprašytas pateikti prognozę šiai ketvirtfinalio serijai, Dončičius nė nedvejodamas atrėžė, jog 3-0 laimės „Real“.

„Real“ pranašumas trečiojo ketvirčio pradžioje buvo pasiekęs rekordines aukštumas – 14 taškų (49:35), tačiau besibaigiant kėliniui „Panathinaikos“ po Lekavičiaus ir Keitho Langfordo taškų priartėjo per keturis taškus (52:56).

„Real“: Jeffery Tayloras 13, Fabienas Causeuras 12, Walteris Tavaresas (8 atk. kam.), Jaycee Carrollas ir Facundo Campazzo (6 rez. perd., 4 atk. kam.) – po 8.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 17 (6/19 metimai), DeShaunas Thomasas 12, Ianas Vougioukas 10 (6 atk. kam.).

Antanas
geras novaras parejo kai pastaciau 2 stukas uz feneri,600 euru ikrito i kisene is nieko,padesiu dar dvi siandien uz feneri stuke euru per savaite uzvirinsiu,gerai paosiu su mergom savaitgali
2019-04-18
-1
real-pao ir barca- anadolu: suzaide apylygiai, feneris su zalgiriu, cska- baskai: vieni vartai😀 na tikekimes jog zalgiris siandien parodys kitoki puolima 🙂
na
paziureikit: nei barca, nei basconia jau greiciausiai nedalyvaus F4, tai jei ir Realo ten nebus, reiskia ir jokio susidomejimo Ispanijoj neliks, o nei turkai, nei rusai i F4 neprivaziuos ziuret - bus tikras failas... tai ir traukia bent reala i finalus...
2019-04-18
Nemačiau varžybų, bet mano nuomonę favoritai čia lieka PAO. Be pagrindinio žmogaus Real tiesiog nėra tokie galingi.
2019-04-18
-3
Nesakysiu
Maciau varzybas ir pritariu visiems del teisejavimo. PAO pirmavo 72-66 ir nuo tada teisejai visus svarbiausius slipukus skyre i Madrido puse.

Svarbiausias momentas buvo 72-66 ir pasibaiginejant atakos laikui Real zaidejas desperatiskai mete link krepsio ir net nelete lanko, kamuolys turejo buti atiduotas PAO, taciau teisejai uzfiksavo bauda PAO zaidejui po krepsiu ir kamuolys liko pas reala dar 14 sekundziu. Va tokios smulkmenos ir istempe Reala i pergale.
2019-04-18
+16
R
Apgailėtina komanda tas realas...
2019-04-18
+7
Eina nx sitie ispanu urodai su tuo argentinieciu irgi, auksciausio lygio muilo opera, likus minutei visom realo atakom svilpe teisejai kad nuo baudu linijos pasivytu graikus. Apgailetinas moneyleague krepsinis, labai jau panasu i nba teisejavima kur ka nori daro.
2019-04-18
+19
Entonis Dzeksonas
Rudy diskvalifikuot aktoriu! likus 1min pries ji subaudavo, tas krito uz akies susiemes, reke, maldavo pagalbos, ji pakeite carrollas, sumete baudas, o kitoj atakoj jau vel rudis buvo isleistas i aikste. Slykstynes. Neveltui pao po varzybu nedave pitaku realui ir isejo i rubine, mldc.