Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamosiose patyrė antrąją nesėkmę.

60%
6/10
56%
9/16

Indianos ekipa išvykoje 91:99 (33:29, 17:23, 29:16, 12:31) nusileido Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-2.

Nate'o McMillano auklėtiniai užtikrintai pirmavo tris kėlinius, o ketvirtojo pradžioje buvo įgiję 12-os taškų pranašumą (82:70), tačiau tuomet įkrito į duobę.

Šeimininkai surengė spurtą 16:0 ir, likus šiek tiek mažiau nei penkioms minutėms, jau buvo priekyje – 86:82.

Vis dėlto, po tokios prastos atkarpos svečiai nepasidavė ir po Bojano Bogdanovičiaus tolimo metimo vėl išsiveržė į priekį – 91:89. Kaip paaiškėjo vėliau, „Pacers“ tai buvo paskutinis tikslus metimas šioje dvikovoje.

Brado Stevenso auklėtiniai, prasidėjus paskutinei mačo minutei, pelnė penkis taškus paeiliui (94:91) ir paliko svečiams išsigelbėti 12-a sekundžių, tačiau išsimetinėdamas kamuolį iš užribio klaidą padarė Wesley Matthewsas, o Jaysonas Tatumas dvitaškiu su pražanga įtvirtino šeimininkų pergalę (97:91).

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Saboniui, kuris sužaidė nerezultatyviausią mačą šį sezoną. Lietuvis per 22 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Praėjusio sezono atkrintamąsias dėl kelio traumos praleidęs Irvingas per 39 minutes pelnė 37 taškus (9/16 dvit., 6/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Buvo ilga kelionė. Pradedant nuo kelio operacijų ir negalėjimo žaisti atkrintamosiose praėjusį sezoną iki galiausiai gauto šanso padėti „Celtics“ lemiamose kovose. Nėra nieko geriau“, – po mačo džiaugėsi Irvingas.

Trečiosios serijos rungtynės įvyks Indianoje. Jos bus žaidžiamos šeštadienį 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 37 (6/10 trit.), Jaysonas Tatumas 26, Gordonas Haywardas 13.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 23 (8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 15, Darrenas Collisonas ir ir Tyreke'as Evansas po 13.

Mačo apžvalga:

Na
Labai prastai domas, pasirode ne tiek puolime, kiek gynyboj, pagrinde ir spurtavo celtics kelis kartus kai sabonis buvo aikstej...
2019-04-18
-3
kasioguru
ir vel Pacers pradzioj veda, po to subyra. truksta tikro lyderio, Bogda iki to lygio netraukia. kita vertus Celtics irgi ne stebuklas, Rozier, Brown siemet tiesiog kaip talenta prarade, plius Smarto ner. Indianoj su 2-3 zaidejais gali ir neistempt.
2019-04-18
-2
turneris ir sabas ismete 8 metimus kartu sudejus ...
2019-04-18
-1
nemaciau varzybu bet kas per nesamone ? ismete tik 1 dvitaski ? rimtai?
2019-04-18
+3
kazkaip
Domas ir nemete visai, ir del kamuoliu silpnai atrode kova, tik perdavimai geram lygyje liko
2019-04-18
-3
tai kad realiai paskutine minute istikro, buvo 91-89 ir bogda verzesi gavo stoga ir per likusias 51 sekunde 10 atkarpa piso bostonas ir tiek :) vienas metimas realiai i kita puse ir galejo visiskai laisvai ant 8 laimeti pacers, bet toks tas sportas :)