• „Bucks“ savo aikštėje 120:99 sutriuškino „Pistons“

• Trečiąjį rungtynių kėlinį šeimininkai laimėjo 35:17

• Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių

• „Pistons“ vis dar negali padėti kelio skausmus jaučiantis Griffinas

Trečiajame kėlinyje spurtavę Milvokio „Bucks“ krepšininkai susikrovė apčiuopiamą pranašumą ir antrosiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje 120:99 (38:27, 20:32, 35:17, 27:23) sutriuškino Detroito „Pistons“.

18
31
4
67%
2/3

Šeimininakms pergalę lėmė puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kuomet per jį dominavęs Giannis Antetokounmpo pelnė 13 taškų, o „Bucks“ ketvirtį laimėjo 35:17 ir įgijo 17-os taškų persvarą (93:76).

„Pistons“ lemiamame ketvirtyje dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 9-ių taškų (86:95), tačiau „Bucks“ laimėjo atkarpą 11:1 (106:87) ir rungtynių laimėtojas abejonių nebekėlė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ericas Bledsoe. Gynėjas per 28 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Antetokounmpo „Bucks“ ekipai per 30 minučių surinko 26 taškus (10/15 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Svečių ekipoje galingą dvigubą dublį surinko Andre Drummondas: 18 taškų (8/14 dvit., 2/4 baud.) ir 16 atkovotų kamuolių.

Dwane'as Casey vėl turėjo verstis be Blake'o Griffino, kuris jaučia kelio skausmus.

Po šio laimėjimo „Bucks“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Dabar komandos keliasi į Detroitą, kur sekmadienį 3 val. Lietuvos laiku įvyks trečiosios šių klubų tarpusavio rungtynės.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 27 (8/11 dvit.), Giannis Antetokounmpo 26 (10/15 dvit., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 25 (8/8 baud., 8 rez. perd.), Patas Connaughtonas 18 (9 atk. kam.).

„Pistons“: Luke'as Kennardas 19, Reggie Jacksonas (8 rez. perd.) ir Andre Drummondas (16 atk. kam.) po 18.