Nuotr.: Scanpix-USA Today
Nuotr. Scanpix-USA Today

Hjustono „Rockets“ kontroliavo mačo eigą nuo pirmųjų minučių ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose 118:98 (39:19, 31:25, 25:23, 23:31) nepaliko vilčių Jutos „Jazz“.

32
32
13
10

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pradėjo triuškinti savo varžovus (39:19), o į rūbinę komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 70:44.

Per pirmuosius du kėlinius 25 taškus pelnęs Jamesas Hardenas iš viso surinko 32 (5/11 dvit., 6/13 trit., 4/5 baud.). Gynėjas per 33 minutes dar spėjo atkovoti 13 kamuolių bei atlikti 10 rezultatyvių perdavimų. Tai – trečiasis Hardeno karjeros trigubas dublis atkrintamosiose.

Taip pat gynėjas tapo daugiausiai rezultatyvių perdavimų atkrintamosiose varžybose atlikusiu krepšininku „Rockets“ istorijoje. Jis aplenkė legendinį Hakeemą Olajuwoną.

Tiesa, Teksaso ekipos lyderis suklydo 8 kartus, o visa komanda – 18.

NBA atkrintamosiose debiutavo buvęs žalgirietis Isaiah Hartenšteinas. Vokietis per ne pilnas dvi minutes nugalėtojams spėjo pelnyti 4 taškus (2/2 dvit.) ir atkovoti 1 kamuolį.

„Jazz“ ekipai po 17 taškų pelnė Royce'as O'Nealas ir Ricky Rubio. Ispanas taip pat dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Prastai ši dvikova susiklostė Jutos klubo lyderiui Donovanui Mitchellui. Antrus metus lygoje žaidžiantis krepšininkas per 37 minutes pelnė 11 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau iš žaidimo pataikė vos 5 metimus iš 19 bandymų bei 4 sykius suklydo.

Po šios pergalės Mike'o D'Antoni auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Trečiosios šių komandų tarpusavio rungtynės Lietuvos laiku įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį Jutoje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (6/13 trit., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 8 kld.), Chrisas Paulas 17 (6 kld.), Ericas Gordonas ir P. J. Tuckeris po 16.

„Jazz“: Royce'as O'Nealas ir Ricky Rubio (9 rez. perd.) po 17, Derrickas Favorsas 14 (12 atk. kam.), Rudy Gobertas (12 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas (4/11 dvit., 1/8 trit., 0/2 baud.) po 11.

Mačo apžvalga:

Spree
Utah tiesiog neparankus HOU. Gobertas pagrindinis gynybos ramtis neturi dideles itakos Hardenui prie tritaskio linijos kur sprendziamas atakos likimas.
2019-04-18
kasioguru
kiek maciau prognoziu, tai dauguma tikejosi idomiausios kovos sitoj serijoj, bet kol kas Rockets trypia varzova dar ziauriau, nei Bucks. tai kur ta isgirtoji Jazz gynyba?