• Lemiamą dvitaškį pataikė Edgaras Ulanovas

• Ulanovas iš viso pelnė 20 taškų (9/10 dvit.) ir surinko 27 naudingumo balus

• „Žalgiris“ vienu metu turėjo 17 taškų pranašumą, bet „Fenerbahče“ paskutinę minutę išlygino rezultatą

• Kitos dvejos serijos rungtynės vyks Kaune antradienį ir ketvirtadienį

Kauno „Žalgirį“ 33 taškų nesėkmė pirmose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse nepalaužė – Šarūno Jasikevičiaus kariauna iš Stambulo grįžta su lygybe.

Fotogalerija

Edgaro Ulanovo traukiama ekipa neišlaikė 17 taškų pranašumo, bet galiausiai antrajame serijos mače 82:80 (20:21, 26:18, 27:19, 9:22) nukovė vietos „Fenerbahče“.

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Kaune. Jos vyks kitą savaitę antradienį ir ketvirtadienį.

„Žalgiris“ trečiojo kėlinio viduryje kelis kartus turėjo 17 taškų pranašumą, bet jis greitai pradėjo tirpti.

„Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje prametė 7 iš eilės metimus ir suklydo 4 sykius, kol galiausiai Edgaras Ulanovas dėjimu greitoje atakoje, likus žaisti 3 min. 18 sek., nutraukė šią sausrą. Tuomet kauniečiai buvo priekyje 8 taškais – 79:71.

Lemiamu metu „Fenerbahče“ rengė vieną sėkmingą išpuolį po kito, „Žalgiris“ buvo netikslus, klydo ir prametė tris baudos metimus, o tuo pasinaudoję turkai likus 40 sekundžių išlygino rezultatą 80:80.

„Žalgirio“ ataką išgelbėjo įspūdingai rungtyniavęs Ulanovas, kuris likus 29 sekundėms įmetė du taškus (82:80). Po to Marko Guduričius užmynė ant šoninės linijos ir „Fenerbahče“ turėjo prasižengti.

Leo Westermannas prametė abi baudas ir likus 4 sekundėms paliko šansą šeimininkams, bet Luigi Datome aidint sirenai nepataikė tritaškio ir aikštėje triumfavo žalgiriečiai.

Ulanovas per 33 minutes įmetė 20 taškų (9/10 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 29 naudingumo balus.

20
29
7
90%
9/10

9 pataikyti dvitaškiai yra naujasis Ulanovo karjeros rekordas. Iki šiol jis daugiausiai Eurolygoje buvo įmetęs 6 dvitaškius.

Ulanovas rungtynėse taip pat pasiekė sezono Eurolygoje pelnytų taškų, surinktų naudingumo balų ir atkovotų kamuolių puolime (4) rekordus.

Ulanovo pasirodymas:

Iki 38 minutės „Žalgiris“ buvo pataikęs 15 baudos metimų iš 15 bandymų. Lemiamu metu tikslą pasiekė 1 metimas iš 6.

Po šių rungtynių nutrūko įspūdinga „Fenerbahče“ pergalių serija namuose. Stambulo ekipa savo aikštėje Eurolygoje ir Turkijos lygoje nebuvo pralaimėjusi 40 kartų paeiliui, o ši serija prasidėjo dar praėjusį sezoną.

„Žalgiris“ į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai surengė atkarpą 18:6 ir pirmąjį kartą susikrovė dviženklę persvarą (40:30). Antrajame kėlinyje „Žalgiriui“ 7 taškus įmetė Nate’as Woltersas.

Pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes „Žalgiris“ laimėjo 17:7 ir pasiekė 17 taškų pranašumą (63:46). Per šią atkarpą Ulanovas įmetė 4 dvitaškius iš 4. Visgi galiausiai tokios persvaros ramiam mačo finišui neužteko.

„Žalgiris“ vertėsi su 9 žaidėjų rotacija. Aikštėje nepasirodė registruoti Antanas Kavaliauskas, Paulius Jankūnas ir Rokas Jokubaitis.

„Fenerbahče“ pataikė 53 proc. dvitaškių (18/34), 50 proc. tritaškių (9/18) ir 85 proc. baudos metimų (17/20). „Žalgiris“ dominavo pagal dvitaškių taiklumą – 71 proc. (24/34). Kauniečiai įmetė 35 proc. tritaškių (6/17) ir 76 proc. baudos metimų (16/21).

Rungtynės buvo atkovoti vos 48 kamuoliai. „Žalgiris“ sugriebė 27, „Fenerbahče“ – 21.

Praėjusiais metais „Žalgiris“ po dvejų ketvirtfinalio rungtynių iš Pirėjaus taip pat grįžo esant lygiam serijos rezultatui.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 17 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas 15 (6 rez. perd.), Janas Vesely 12 (5/6 dvit.), Marko Guduričius 11 (3/5 trit.).

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20 (9/10 dvit., 2/2 baudos, 7 atk. kam., 29 naud. balai), Nate’as Woltersas 14 (2/2 trit.), Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 9, Deonas Thompsonas 8.

ernestas
Zinute šarui , kad daugiau negautum techniniu playofuose , nes gaysi pizdy
2019-04-19
-16
Kamasolis
Geras uztaisas svenciu proga. Su pergale visus, tiesiog fantastika.
2019-04-19
+10
Na va ir Zalgiris laimejo , Velykos ramios bus 😀
2019-04-19
+16
nuash
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektrību, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku ikvienam izlasīt šo rakstu - http://bit.do/energyeco Esmu to izmantojis kopš decembra, un rēķins ir kļuvis mazāk!
2019-04-19
-4
Feneris zaidzia nesvariai
Likus 39sec zalgirio kamuolys po datomes dvitaskio zalgiris atakai gauna tik 14sec, ulanovas imeta gale Tu 14sec lieka 24sec
2019-04-19
+3
Taisyklės
Pats šitą taisyklę neseniai sužinojau. po minutės pertraukėlės turi pasirinkimą pradėti ataką iš kitos aikštės pusės ir gauti 24 sekundes arba iš savos ir gauti tik 14. Žalgiris pasirinko antrą variantą.
2019-04-19
-2
Man pasirodė, kad netgi ir žingsniai jam buvo nes koja atramine pakėlė prieš išmesdamas kamuoli, bet jo ten tu švilpuku tai daug buvo, ypač Šarui už nieka technine davė
2019-04-19
+8
uz nieka
uz nieka? :D rimtai? nuo kada rekt ir gincytis su teisejais galima? negalima. kiek kartu pro pirstus ziuri i tokius ranku skesciojimus ir panasius dalykus? gi negalima net is savo trenerio zonos iseit turi but baudziamas technine, bet leidzia tai daryt dazniausiai, todel nebuvo technine uz nieka ir jis pats suprato, kad gaus delto ir gavo, saras gudrus yra supranta kaip veikia technines prazangos ir ju psichologija, dazna taktika yra technine treneriui gaut specialiai. jeigu gerai pamenu vienas netgi yra knyga apie tai isleides kaip ja gaut kada ja gaut ir kodel ja gaut ir kaip ji itakoja zaideju psichologija ir kaip itakoja teiseju tolimesnius sprendimus. cia saras aktyvavo sita korta.
Spectre
su pergale ! tik toks pastebejimas, pask. ules taskai, ten neturejo but daviesui 3sekundziu? :D
2019-04-18
+2
MyzkPriesVeja
Vesely turejo gaut 3 technines sitam mace uz savo mosavima rankom pries teisejus, kad ir kiek Lamonica geras teisejas bet fenerio fanu akivaizdoj pabijojo duot technine Veseliui. Tikiuosi Kaune apramins sita plasnotoja rankom jei toliau taip pat ardysis.
2019-04-18
+14
Mauras
Graziai Zalgiris uzvakar numete apgrauzta kaula Feneriui, o siandien viskas stojosi i savo vietas. O tai kur tie raudoni suskreteliai, kurie cia vis kartojo kad Feneriui ketvirtfinalis bus lengva treniruote ir t.t.? Apsisikote, raudonos kibiro parodijos urodai?
2019-04-18
-1
Sita pergale puikiai irodo kad sirdis nugali bet kokius pinigus, kovojo uzsidege is visos sirdies pamirse pirmas rungtynes ir fenerio milijonus nukove.
2019-04-18
+13
Tai gerai, tu juos ir turėk...
2019-04-18
-5
...
Jei nors 1 namie laimes ir serija prasites iki 5 rungtyniu tai dar karta bus padare tai ko niekas nesitikejo :D Jau kad i top8 pateks nerealu buvo bet kovesi iki galo, dadar feneri ju arenoj patiese, dar bent 1 namie laimet is vis pasaka.

Realus
turiu 2 bilietus i pieno zvaigzdziu ir ryto dvikova pasvalyje 24 d. bilietai vno, kaina uz abu 12 eur, cia jau su nuolaida.