Donato Motiejūno atstovaujama San Antonijaus „Spurs“ NBA Vakarų konferencijos pirmajame atkrintamųjų etape vėl išsiveržė į priekį.

82%
14/17
83%
5/6

Greggo Popovichiaus kariauna trečiose serijos rungtynėse namuose 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) parbloškė Denverio „Nuggets“.

Serijoje iki keturių pergalių „Spurs“ pirmauja 2-1. Ketvirtasis mačas vėl bus surengtas San Antonijuje.

Šį sezoną „Spurs“ namuose visus kartus įveikė Denverio krepšininkus.

Motiejūnas per 4 minutes ir 13 sekundžių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) ir atkovojo 1 kamuolį. Jis pasirodė pačioje dvikovos pabaigoje, kai San Antonijaus ekipai pirmavo 20 taškų persvara – 114:94.

28-erių metų 213 cm ūgio lietuvis kiekviename iš penkių savo mačų NBA pelnė po 2 taškus.

Savo karjeros rungtynėse NBA sužaidė 24-erių metų 196 cm ūgio „Spurs“ gynėjas Derrickas White’as, kuris 33 minutes surinko 36 taškus (14/17 dvit., 1/4 trit., 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius ir blokavo 1 metimą.

Iki šiol White’as per dvejus metus trunkančią karjerą daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus. Šįkart jis jau pirmajame kėlinyje turėjo 10 taškų.

White’as šį sezoną vidutiniškai pelno po 10,5 taško, atkovoja po 3,7 kamuolio ir atlieka po 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

Jį 2017 metų NBA naujokų biržoje „Spurs“ pasikvietė 29 šaukimu.

Antroje rungtynių pusėje siautėti pradėjo DeMaras DeRozanas, tuomet surinkęs 21 iš 25 savo taškų.

Nikola Jokičius visose trejose serijos rungtynėse „Nuggets“ gretose buvo nepralenkiamas pagal atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus. Šįkart serbas įmetė 22 taškus, sugriebė 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: Derrickas White’as 36 (14/17 dvit.), DeMaras DeRozanas 25, LaMarcusas Aldridge’as 18 (11 atk. kam.), Rudy Gay 11 (11 atk. kam.), Jakobas Poeltlas ir Brynas Forbesas po 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/14 metimai, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 20 (5/6 trit.), Paulas Millsapas 14, Gary Harrisas (7 rez. perd.) ir Torrey Craigas po 12.

Rungtynių epizodai:

DeMaro DeRozano epizodai:

Buru
Isejo prie +20, baige +10
2019-04-19
Motiejūnas ir buvo paiimtas 99 proc tam kad pažiūrėti, kaip jis ten atrodo, ar gerai atrodo ir pasiūlys, arba ne, kontraktą kitam sezonui. o čia tie kurie mano jog žaidėjas prijungtas prie komandos playoffu metu gaus 10-15min pažaisti, tai esat optimistai. Išvis reikia džjaugtis jog pas Popa pakliuvo, the best of the best in the business. Geresnių nėra, ir tai labai labai gerai mums kaio Lietuvos krepšiniui, Adomaitis vistiek bus priverstas išeiti po šio čempo, olimpiados nebus, galėsime žiūrėti ir galvoti, kaip LKF netūrėdama kiaušinių mums olimpines praganė....
2019-04-19
+7
:DDD
Tu bent matei Motiejūnų rungtynes nba? Niekur nespėja, medis. Ir tai kai jis aikštėje būna komanda į minusą eina
2019-04-19
-1
Karolis
Spurs stebina, šaunuoliai.

O Dmo kiekvienose varžybose gauna palakstyti, kad ir tas 2-4min. Nepamiršta jo, duoda progų. Donatui reik susiorientuot gynyboj, tada minutės pradės augti.
2019-04-19
-2
Tik 1 metinas per 4ias minutes? Kažkas naujo.
2019-04-19
-6
Xxz
Yra trash time yra ir dmo vietos aiksteje kitokios roles galejo tik labai dideli optimistai tiketis visgi zaidejai is kinijos lygos nba pasijunge atkrintamosioms 90 % buna tik statistai susirinkt trash time