• „Warriors“ svečiuose 132:105 nepasigailėjo „Clippers“

• Serijoje iki 4 pergalių „Warriors“ pirmauja 2-1

• Didžiausia „Warriors“ persvara buvo 36 taškai

• Kevinas Durantas po dviejų kėlinių turėjo 27 taškus

Triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos atkrintamosiose iškovojo čempionė „Golden State Warriors“, išvykoje 132:105 (41:24, 32:28, 36:24, 23:29) nugalėjusi Los Andželo „Clippers“.

38
33
85%
11/13
88%
7/8

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ yra priekyje 2-1. Ketvirtasis mačas taip pat bus žaidžiamas Los Andžele.

„Clippers“ nė karto nebuvo priekyje, o „Warriors“ ėmė dominuoti nuo pat pradžių – įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 13 taškų pranašumą (22:9), o jam baigiantis pirmavo 19 taškų persvara (40:21).

Jau po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 73:52, o Kevinas Durantas savo sąskaitoje turėjo 27 taškus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Warriors“ pranašumas šovė iki 33 taškų (99:66), o rekordinė persvara buvo 36 taškai (113:77, 115:79).

Antrąjį serijos mačą „Clippers“ laimėjo nepaisant to, kad vienu metu atsiliko 31 taškų deficitu. Šįsyk stebuklų neįvyko.

Nugalėtojams Durantas per 30 minučių surinko 38 taškus (11/13 dvit., 3/10 trit., 7/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Stephenas Curry dėl greitai rinktų asmeninių pražangų žaidė tik 20 minučių, bet per jas spėjo pelnyti 21 tašką (3/5 dvit., 4/6 trit., 3/3 baudos). Snaiperis prasižengė 5 sykius.

Iš „Clippers“ startinio penketo krepšininkų vienintelis kroatas Ivica Zubacas pelnė dviženklį taškų skaičių. Jis įmetė 18 taškų ir sugriebė 15 kamuolių.

Nugalėtojų komandoje australas Andrew Bogutas per 25 minutes įmetė 8 taškus (4/5 dvit.), sugriebė 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jis startinėje sudėtyje pakeitė traumą patyrusį DeMarcusą Cousinsą, kuris veikiausiai šį sezoną nebežais.

„Clippers“: Ivica Zubacas 18 (8/12 dvit. ,15 atk. kam.), Lou Williamsas 16 (6 rez. perd.), Montrezlas Harrellis ir JaMychalas Greenas po 15.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38 (11/13 dvit.), Stephenas Curry 21 (7/11 metimai), Andre Iguodala 15 (5/7 metimai), Klay Thompsonas 12, Kevonas Looney 10.