Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS
  • „Barcelona“ antrosiose serijos rungtynėse Stambulo klubą įveikė 74:72

• Pergalingą metimą pataikė Adamas Hanga

„Barcelona“ išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą (1-1), išvykoje 74:72 (19:16, 19:18, 24:25, 12:13) įveikdama Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

17
21
60%
3/5
3

Rungtynės prasidėjo apylygiai – po pirmojo kėlinio „Barcelona“ pirmavo trimis, po antrojo – keturiais taškais.

Prieš lemiamą ketvirtį nė vienai ekipai taip pat nepavyko įgauti ryškesnio pranašumo, tad viskas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti 70 sekundžių, Ante Tomičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas tapo lygus – 72:72.

Vėliau „Efes“ surengė nesėkmingą išpuolį ir Adamui Hangai pataikius dvitaškį iš baudos aikštelės, tiksint paskutinei pusei minutės atsilikinėjo dviem taškais.

Tuomet Krunoslavas Simonas paleido pergalę išplėšti galėjusį tolimą šūvį, tačiau šis buvo netaiklus, o kamuolį atkovojo „Barcelona“.

Tiesa, katalonai jį dar spėjo prarasti, tačiau buvo likusios 0,9 sekundės ir „Efes“ metimo atlikti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 17 taškų pelnęs Hanga, dar 13 pridėjo Tomičius.

Stambulo ekipoje išsiskyrė 18 taškų įmetęs Shane'as Larkinas, Vasilije Micičius saviškiams pelnė 15 taškų.

Kitos rungtynės Barselonoje vyks trečiadienį.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 18, Vasilije Mičičius 15, Krunoslavas Simonas 14, Adrienas Moermanas 11.

„Barcelona“: Adamas Hanga 17 (3/5 trit.), Ante Tomičius 13 (7 atk. kam.), Thomasas Huertelis 12.

Efes
bet efes turejo proga laimet nors ir buvo apilyges efes daug kur progu neisnaudojo