Nuotr. Zuma Press – Scanpix
  • „Real“ 78:63 susitvarkė su „Panathinaikos“ ekipa

• Mačui teisėjavo lietuvis Gytis Vilius

• Lukas Lekavičius per 13 minučių pasižymėjo 6 taškais

Madrido „Real“ klubas be vargo įsirašė antrąją pergalę ketvirtfinalio serijoje ir 78:63 (21:8, 14:19, 26:15, 17:22) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

13
26
9
5

Ypač prastai mačą pradėjusi „Pao“ besibaigiant pirmajam kėliniui strigo puolime ir atkarpą pralaimėjo 2:16.

Nors iki ilgosios pertraukos jiems pavyko kiek sumažinti deficitą, svečiai trečiąjį ketvirtį vėl pralaimėjo 15:26.

Lemiamomis mačo minutėmis „Real“ neatsipalaidavo ir privertė Atėnų klubą pripažinti antrąjį pralaimėjimą serijoje.

„Panathinaikos“ marškinėlius vilkintis Lukas Lekavičius šiose rungtynėse ant parketo praleido 13 minučių ir pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.)

Madrido ekipos gretose ypač solidų pasirodymą surengė Facundo Campazzo, surinkęs 13 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 26 naudingumo balai.

Šiose rungtynėse teisėjavo lietuvis Gytis Vilius, o arenoje jas gyvai stebėjo Luka Dončičius ir Willy Hernangomezas.

Kita serijos dvikova Atėnuose įvyks antradienį.

„Real“: Facundo Campazzo 13 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffery Tayloras 11, Anthony Randolphas ir Gustavo Ayonas po 10, Klemenas Prepeličius 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 13, Seanas Kilpatrickas 10, Ioannis Papapetrou 9, Mattas Lojeski ir Jamesas Gistas po 7.