Nuotr. BNS
  • „Juventus“ išvykoje 87:55 sutriuškino „Nevėžį“

• Tomas Dimša sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

• Krepšininkas pelnė 23 taškus ir surinko 29 naudingumo balus

Tomas Dimša sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, o „Juventus“ (14-18) šeštadienio vakarą neturėjo vargo ir iškovojo pergalę prieš nacionalinių pirmenybių autsaiderius.

23
29
60%
3/5
86%
6/7

Žydrūno Urbono vadovaujamas Utenos klubas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime išvykoje 87:55 (21:14, 23:19, 19:9, 24:13) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (5-27) krepšininkus.

„Juventus“ į pergalę vedęs Dimša per 22 minutes pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 29 naudingumo balus.

Krepšininkas buvo per žingsnį nuo naudingumo rekordo. Iki šiol Dimšos užfiksuotas rekordas buvo 30 efektyvumo balų.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai iš Utenos spurtavo 8:0 ir taip kėlinį užbaigė priekyje būdami 21:14.

Antrasis ketvirtis ir vėl priklausė „Juventus“ krepšininkams – Utenos klubas kėlinį laimėjo 23:19, o po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo 11 taškų (44:33).

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžusi „Juventus“ dar labiau nuspaudė akceleratoriaus pedalą bei varžovus pranoko daugiau nei dvigubai (19:9). Po trijų kėlinių Utenos komandos pranašumas buvo daugiau nei užtikrintas – 63:42.

Lemiamame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė, „Juventus“ atrėmė „Nevėžio“ bandymus sugrįžti į rungtynes ir šventė pergalę.

„Juventus“ susitikimo metu atliko 19 rezultatyvių perdavimų, kai „Nevėžis“ – vos 5.

„Nevėžio“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Martinas Junakovičius, pelnęs 20 taškų (7/8 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 2 kamuolius bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Tokiu pasirodymo krepšininkas pagerino karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus.

„Nevėžis“: Martinas Junakovičius 20, Gabrielius Maldūnas 12, Valdas Vasylius 6, Nikita Balašovas 4.

„Juventus“: Tomas Dimša 23 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Kenny Gainesas 12, Martinas Gebenas 11 (8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 10.

Trenerių komentarai:

po tos paleistos pergales pries ryta matosi kad uzsivede, manau net i nauda tas galejo iseit
2019-04-20
Dar snd buvo straipsnis kur Urbonas sako kad lkl lygis pakilo nevezis iveike ryta o juventus iveike nevezi juventus iveike rytas . cia panasu kad ne lkl lygis pakilo o virsutines lenteles klubai susiligino su apatinem. vienintelis zalgiris yra sunkei iveikiamas.