Nuotr. BNS
  • „Dzūkija“ namuose 75:70 nugalėjo „Pieno žvaigždes“

• Elijah Brownas inicijavo 15 taškų deficito panaikinimą

• Brownas antrojoje rungtynių pusėje pelnė 19 taškų, iš viso jo sąskaitoje 25 taškai

Antrojoje pusėje prabilusio Elijah Browno vedama Alytaus „Dzūkija“ (11-21) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime namuose išsigelbėjo iškovodama sunkią pergalę, kai 75:70 (12:22, 17:18, 24:17, 22:13) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-16).

25
25
100%
9/9
57%
4/7

Brownas per du lemiamus kėlinius pelnė 19 taškų. Iš viso krepšininko sąskaitoje 25 taškai (2/3 dvit., 4/7 trit., 9/9 baud. met.), 3 atkovoti ir vienas perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 25 efektyvumo balai.

Tokiu pasirodymu Brownas pagerino rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausiai taškų jis buvo pelnęs kovo 9-osios dienos rungtynėse prieš Klaipėdos „Neptūną“ – 22.

„Pieno žvaigždėms“ tai buvo penktoji nesėkmė paeiliui.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje jau turėjo 10 taškų pranašumą (22:12). „Pieno žvaigždėms“ pasisekė laimėti ir antrąjį ketvirtį – į ilgąją pertrauką Pasvalio klubo krepšininkai patraukė pirmaudami 40:29.

Iš rūbinės sugrįžusi „Dzūkija“ vedina Browno iniciatyvos ėmė vytis varžovus ir ketvirtį laimėjo 24:17 bei nuo varžovų po trijų kėlinių atsiliko 53:57.

Likus 5 minutėms „Pieno žvaigždės“ buvo priekyje 68:64. Dominykas Domarkas prasiveržė ir pataikė metimą iš po krepšio – „Dzūkija“ atsiliko tik 2 taškais (66:68).

Likus 59 sekundėms „Pieno žvaigždės“ buvo priekyje 70:68. Brownas paskutinėmis atakos sekundėmis išmetė tritaškį iš labai tolimo nuotolio, o šis skrodė tinklelį – „Dzūkija“ buvo priekyje 71:70.

Tomas Lekūnas kitoje aikštės pusėje prametė metimą iš vidutinio nuotolio, o Brownas, po pražangos prieš jį, realizavo du baudų metimus – likus 14 sekundžių „Dzūkija“ pirmavo 73:70.

Po minutės pertraukėlės „Pieno žvaigždėms“ nieko sukurti nebepavyko, Brownas pridėjo dar du baudų metimus, o „Dzūkija“ šventė pergalę po to, kai panaikino 15 taškų deficitą – 75:70.

„Dzūkija“: Elijah Brownas 25 (25 naud. bal.), Egidijus Dimša (8 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) po 10, Paulius Danisevičius 8.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (10 atk. kam., 31 naud. bal.), Jay'us Threattas 13, Yancy Gatesas 10, Žygimantas Skučas 9 (9 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

Elijah Browno kortelę !!!
Tai gal jau būtų laikas "basketnews" susitvarkyti Elijah Browno kortelę? (nuotrauką, gim.datą...).

O tai dabar gėda ir prieš sūnų, žaidžiantį Lietuvoje, ir prieš tėvą - legendinį NBA trenerį... Negi tokie neįgalūs basketnews "žurnalistai"?
2019-04-21
+10
Kada ?????
Tevas neduos vakezui pinigu zaisti vaiko zaididimus. PPZ treneri, atsipeikek!!! Gelbek rubine, kugeli, nes pagal tavo veideli tu nieko nesugebi .......