• „76ers“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Nets“, kai Mike'as Scottas pataikė tritaškį, likus žaisti 19,7 sek., pataikė tritaškį

• Per paskutines 3 rungtynių minutes pirmaujanti komanda keitėsi 7 kartus

• Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvyti Jimmy Butleris ir Jaredas Dudley

• Joelis Embiidas pelnė 31 tašką, atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 6 metimus

Filadelfijos „76ers“ atsidūrė per pergalę nuo Rytų konferencijos pusfinalio. Ketvirtosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Bretto Browno auklėtiniai Brukline 112:108 (24:33, 33:30, 28:28, 27:17) pranoko vietos „Nets“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

31
44
58%
11/19
16

Dramatiškai besiklosčiusiose rungtynėse vien per paskutines 3 minutes pirmaujanti komanda keitėsi 7 kartus.

Po D’Angelo Russello tritaškio „Nets“, likus žaisti 86 sekundes, pirmavo 105:104, tačiau kitoje atakoje „76ers“ krepšininkai atsikovojo kamuolį po netaiklaus metimo ir J.J. Redickas atsakė tolimu metimu.

Po minutės pertraukėlės Russellas rado po krepšiu įkertantį Joe Harrisą ir šis metimu iš po krepšio vėl išvedė šeimininkus į priekį – 108:107.

Kitoje aikštės pusėje Joelis Embiidas buvo beįstringąs gynyboje, bet perdavė kamuolį Mike’ui Scottui ir šis, likus žaisti 19,7 sek., tolimu metimu persvėrė rezultatą „76ers“ naudai – 110:108.

„Nets“ tada suklydo, kai Jarrettas Allenas įstrigo trijų varžovų apsuptyje, ir Tobiasas Harrisas baudų metimais įtvirtino pergalę.

„76ers“ pergalę išplėšė nepaisant to, kad nuo trečiojo kėlinio vidurio žaidė be vieno iš lyderių, Jimmy Butlerio. Šis buvo išvarytas iš aikštės po to, kai įsivėlė į konfliktą su Jaredu Dudley.

Po kietos Joelio Embiiddo pražangos Dudley pastarąjį stumtelėjo, o netrukus šį žaidėją grubiai pastūmė Butleris ir įsistumdę krepšininkai galiausiai užvirto ant pirmose eilėse sėdinčių žiūrovų.

Teisėjai po vaizdo peržiūros nusprendė du pagrindinius konflikto dalyvius išvaryti iš aikštės.

Filadelfijos klube tada pirmuoju smuiku griežti ėmė Embiidas. Centras per kiek mažiau nei 32 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 metimus ir perėmė 2 kamuolius.

Penktasis serijos mačas naktį iš antradienio į trečiadienį bus žaidžiamas Filadelfijoje.

„Nets“: Carisas LeVertas 25 (6 rez. perd.), D’Angelo Russellas ir Jarrettas Allenas po 21, Spenceris Dinwiddie 18, Joe Harrisas 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Benas Simmonsas 15 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), Jimmy Butleris 11.

kasioguru
kad Netsam bus sunku tapo aisku po Daviso traumos. ir taip ju centrai per kudi su Sixers milzinais stumdytis, o dabar likus su 1 centru net ir nepilnai sveikas Embiidas tapo problema.
2019-04-21
-1
Mister_81
embidas tai sikinis grajokas, nebutu toks durneliukas isvis respectas butu.
2019-04-21
-3
Jonas
Nets jauni dar, be patirties, rungtyniu pabaigoje du kart sugebejo suklisti issimetant kamuoli is uzribio. O paskutine ataka, kai J.Allen gavo kamuoli ir prasiverze po krepsiu... Reikejo atmesti, o ne trepseti, apsupo ji Phi zaidejai ir ateme kamuoli...

Nors Phi neteko J.Butler ,bet Nets prarado J.Dudley kuris labai gerai denge B.Simmons, veliau pastarasis primete daug tasku.