Nuotr. Reuters – Scanpix
  • Donatas Motiejūnas per 5 minutes pelnė 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius

• Ketvirtajame kėlinyje jis pasižymėjo dėjimu greitoje atakoje

• „Spurs“ mačą baigė be išvaryto DeMaro DeRozano

Donatas Motiejūnas per ribotą žaidimo laiką surinko 7 taškus, tačiau jo atstovaujama San Antonijaus „Spurs“ prarado pranašumą NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje. Teksaso klubas namie 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) nusileido Denverio „Nuggets“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2.

29
34
8
100%
8/8

Lietuvis pirmą kartą aikštėje pasirodė trečiojo kėlinio pabaigoje ir iš karto pelnė taškus, po to dar žaidė ketvirtojo ketvirčio pabaigoje ir iš viso ant parketo praleido 5 minutes. Per šį laiką jis pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Taškų ir atkovotų kamuolių rodikliai yra geriausi jam per šešerias šio sezono rungtynes. Prieš tai Motiejūnas visose rungtynėse pelnydavo po 2 taškus ir daugiausia buvo sugriebęs 1 atšokusį kamuolį.

Motiejūno pasirodymas:

Pralaimėję pirmąjį kėlinį, likusią rungtynių dalį „Nuggets“ laimėjo 95:69. Denverio ekipai tai buvo pirmasis laimėjimas San Antonijuje po 13 iš eilės nesėkmių.

„Neįtikėtina pergalė. Negaliu žodžiais apibūdinti, kokios svarbos ši pergalė“, – po mačo sakė „Nuggets“ veteranas Paulas Millsapas.

„Nuggets“ nuo mačo pradžios buvo kietesnė komanda ir iš pradžių tai matėsi baudų metimų skirtumuose, kai „Spurs“ per pirmas 17 mačo minučių metė 16 baudų, kai svečiai – vos 4. Visgi galiausiai tai išėjo į naudą Denverio ekipai.

„Jie kovėsi, o mes ne, – nukirto „Spurs“ treneris Greggas Popovichius. – Jų fiziškumas buvo akivaizdus nuo pirmosios akimirkos. Žinojome, kad taip bus, ir nesureagavome. Tai – labai nuviliantis pralaimėjimas.“

„Spurs“ mačą baigė be DeMaro DeRozano, kuris buvo išvytas iš aikštės likus žaisti 5 minutes. Susinervinęs dėl jam skirtos pražangos puolime, „Spurs“ gynėjas švystelėjo kamuolį link teisėjo ir netrukus jam buvo parodytas kelias link rūbinės.

„Nusivylimas, – savo emocijas apibūdino DeRozanas. – Maniau, kad tai buvo blogas švilpukas.“

Penktosios serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį bus žaidžiamos Denveryje.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 24 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozaas 19, Patrickas Millsas 12, Brynas Forbesas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray 24, Torrey Craigas 18, Willas Bartonas 12, Monte Morrisas 11.