• „Pacers“ ketvirtajame ketvirtfinalio susitikime 106:110 nusileido „Celtics“ ir baigė sezoną

• Indianos klubas seriją iki keturių pergalių pralaimėjo sausai 0-4

• Sabonis rungtyniavo 22 minutes, surinko 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos) ir atkovojo 8 kamuolius

• Mylesas Turneris antrajame ketvirtyje atliko monstrišką dėjimą

Domantas Sabonis šio sezono Rytų konferencijos atkrintamosiose sužaidė asmeniškai rezultatyviausią mačą, tačiau jo atstovaujamai Indianos „Pacers” nepavyko užsikabinti ketvirtfinalio serijoje.

Fotogalerija

Nate'o McMillano auklėtiniai ketvirtajame mače namie 106:110 (23:21, 26:26, 23:26, 34:37) nusileido Bostono „Celtics“ komandai ir seriją iki keturių pergalių pralaimėjo sausai 0-4.

Nuo suolo pakilęs Sabonis per 22 minutes įmetė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 6 kartus prasižengė ir mačą baigė anksčiau laiko.

Atkrintamosiose išsibalansavęs lietuvis per ketverias rungtynes vidutiniškai fiksavo 8,5 taško, 7,3 atkovoto kamuolio, 4 rezultatyvių perdavimų ir 11 naudingumo balų rodiklius.

Reguliariajame sezone spindėjęs Sabonis rinko po 14,1 taško, 9,3 atkovoto kamuolio, 2,9 rezultatyvaus perdavimo bei 17 naudingumo balų.

„Celtics“ pusfinalyje susitiks su Milvokio „Bucks“ ir Detroito „Pistons“ poros laimėtojais. Šioje serijoje 3-0 pirmauja „Bucks“.

Monstrišku dėjimu antrajame ketvirtyje pasižymėjo „Pacers“ žvaigždė Mylesas Turneris, kuris suklaidinus Alą Horfordą įkirto į baudos aikštelę, o joje varžovą pasitiko Gordonas Haywardas. Visgi Turneriui tai problemų nesukėlė – į orą pakilęs aukštaūgis viena ranka įspūdingai įkrovė iš viršaus.

Ketvirtajame kėlinyje Tyreke'ui Evansus pelnius keturis taškus iš eilės, „Pacers“ dar turėjo vilties pirmaudama 82:80. Visgi kitoje atakoje šeimininkai suklydo, paskui Sabonis iš pradžių prametė, o paskui prasižengė, Evanso metimas skriejo pro šalį ir McMillano kariauna daugiau nei dvi minutes liko be taškų.

20
20
1
100%
3/3

Galiausiai taškų tylą nutraukė baudą pataikęs Sabonis, bet „Celtics“ iš karto spurtavo 6:0 ir atitrūko 90:83. Haywardui ir Marcusui Morrisui smeigus po tritaškį, svečių persvara šoktelėjo iki dviženklio skaičiaus – 97:87.

Rungtynes nuo suolo pradėjęs Haywardas nugalėtojams pelnė 20 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Atsarginiai žaidėjai „Celtics“ ekipai surinko 49 taškus, o „Pacers“ komandai – 40.

Horfordas per 33 minutes įsirašė dvigubą dublį – 14 taškų (3/13 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/6 baudos), 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Praėjusį sezoną „Pacers“ žygį atkrintamosiose taip pat baigė ketvirtfinalyje, kai 3-4 nusileido Klivlando „Cavaliers“ su LeBronu Jamesu.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22 (8 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 21, Darrenas Collisonas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 14 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 13 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Gordonas Haywardas 20, Jaysonas Tatumas (8 atk. kam.) ir Marcusas Morrisas (8 atk. kam.) – po 18, Alas Horfordas (3/13 dvit., 12 atk. kam.) ir Kyrie Irvingas (7 rez. perd.) – po 14, Jaylenas Brownas 13 (6 atk. kam.), Terry Rozieras 11.