Dramatišką pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (15-13) komanda. Nesulaikomai rungtyniavęs lietuvis ketvirtajame kėlinyje surinko 16 taškų, jo vedamas klubas panaikino 16 taškų deficitą bei po pergalingo Stano Okoye tritaškio svečiuose 99:97 (14:22, 24:27, 22:24, 39:24) triumfavo prieš Andoros „MoraBanc“ (13-15) ekipą.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Seibutis rungtyniavo 25 minutes, iš viso pelnė 18 taškų (2/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/11 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei užfiksavo 27 balų naudingumą.

Pagal pastarąjį rodiklį gynėjas šiame susitikime neturėjo sau lygių bei tapo dvikovos MVP.

Paskutinius aštuonis savo taškus Seibutis surinko realizuodamas aštuonias baudas iš tiek pat mėginimų.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui po Dylano Enniso tritaškio „Tecnyconta“ deficitas buvo rekordinis – 16 taškų (62:78). Per lemiamą ketvirtį uraganiškai žaidusi Saragosos komanda pelnė net 39 taškus.

Likus žaisti 1,1 sekundės, „MoraBanc“ pirmavo minimaliai 97:96, o kamuolį iš už galinės varžovų linijos išsimetinėjo Carlosas Alocenas. Kartu su Seibučiu pranėręs Okoye sugriebė jų link pasiųstą kamuolį ir atšokdamas atliko sudėtingą metimą, kuris aidint sirenai pražudė Andoros komandą 99:97.

Okoye per 23 minutes įmetė 12 taškų (1/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 5 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„MoraBanc“: Moussa Diagne'as 19, Dylanas Ennisas 18, Landingas Sane'as 12, Andrew Albicy 11.

„Tecnyconta“: Nemanja Radovičius 19, Renaldas Seibutis 18 (8 atk. kam.), Stanas Okoye 12, Johny Berhanemeskelis 11, Javieras Justizas 10 (5 kld.).