Nuotr. BNS
  • „Šiauliai“ išvykoje 90:88 palaužė „Skycop“

• Prieniškiai po trijų kėlinių turėjo 12-os taškų pranašumą

• Antano Sireikos auklėtiniai išsaugojo viltis žengti į LKL atkrintamąsias

Apmaudų pralaimėjimą LKL rungtynėse patyrė Prienų „Skycop“ (11-20) krepšininkai, kurie savo aikštėje 88:90 (19:22, 35:25, 19:14, 15:29) nusileido „Šiauliams“ (7-25).

20
24
80%
4/5
5

Pranašumą šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:25 (54:47), tačiau svečiai po pertraukos atsigavo ir įpusėjus trečiajam kėliniui persvėrė rezultatą – 61:60.

Vis dėlto Šeškaus auklėtiniai nesutriko ir kėlinį užbaigė spurtu 13:0 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12 taškų pranašumą – 73:61.

Antano Sireikos treniruojama ekipa ketvirtajame kėlinyje pademonstravo kovotojų charakterį ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei Arminas Urbutis persvėrė rezultatą – 87:86.

Nors Darjušas Lavrinovičius ir sugrąžino vieno taško pranašumą šeimininkams (88:87), Evaldas Šaulys lemiamomis akimirkomis pademonstravo meistriškumą: iš pradžių pataikė iš vidutinio nuotolio, o vėliau išprovokavo varžovų pražangą ir realizavo vieną baudos metimą – 90:88.

„Skycop“ turėjo 11 sekundžių išsigelbėjimui, tačiau Malcolmo Granto metimas buvo blokuotas, Mindaugas Lukauskis nepataikė iš toli, o tas pats Grantas prametė ir iš vidutinio nuotolio.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli: šeimininkai pataikė 15 tritaškių iš 30 bandymų (50 proc.), o „Šiauliai“ – 12 iš 28 (42 proc.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.) įmetęs ir 24 naudingumo balus surinkęs Šaulys.

„Skycop“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 26 taškus (2/10 dvit., 7/13 trit., 1/1 baud.) pelnęs Grantas, o naudingiausiai – Martynas Gecevičius. Snaiperis pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 31 naudingumo balą.

Po šios pergalės „Šiauliai“ išsaugojo teorines viltis žengti į LKL atkrintamąsias. Nuo 8-oje vietoje žengiančios Alytaus „Dzūkijos“ Sireikos auklėtinius skiria keturi laimėjimai. Iki reguliariojo sezono pabaigos abiems komandoms liko sužaisti po ketverias rungtynes.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 26 (2/10 dvit., 7/13 trit.), Darjušas Lavrinovičius 22 (8/11 dvit., 30 naud. bal.), Martynas Gecevičius 14 (10 rez. perd., 31 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius ir Mindaugas Lukauskis po 11.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 20 (24 naud. bal.), Antanas Udras 17, Sethas Allenas 11.