Milvokio „Bucks“ tapo antrąja komanda, kuri Nacionalinėje krepšinio asociacijoje įveikė pirmąjį atkrintamųjų etapą.

75%
15/20
59%
10/17

Graiko Giannio Antetokounmpo traukiamas klubas svečiuose 127:104 (26:28, 30:34, 39:23, 32:19) sutriuškino Detroito „Pistons“ bei seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-0.

Kitame etape „Bucks“ susikaus su Bostono „Celtics“, kuri taip pat 4-0 nubloškė Indianos „Pacers“.

Milvokio ekipa pirmąjį atkrintamųjų etapą peržengė pirmą kartą nuo 2001 metų.

Tuo metu „Pistons“ atkrintamosiose pralaimėjo jau 14 rungtynių iš eilės ir taip užfiksavo NBA antirekordą. Ši serija prasidėjo 2008 metais.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavęs Giannis Antetokounmpo per 32 minutes įmetė 41 tašką (10/17 dvit., 2/6 trit., 15/20 baudos), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus

Trečiajame kėlinyje graikas surinko 16 taškų.

Detroito komandoje Reggie Jacksonas 20 iš 26 taškų įmetė pirmoje rungtynių pusėje, kurią „Pistons“ laimėjo 62:56. Visgi trečiąjį kėlinį „Bucks“ uždarė spurtu 17:3 ir susikrovė 10 taškų pranašumą, kurį dar labiau padidino lemiamo ketvirčio metu.

Serijoje dominavo „Bucks“. Ji visas ketverias rungtynes laimėjo bendru 95 taškų pranašumu, o mažiausia persvara šiuose mačuose buvo 16 taškų. 95 taškų pranašumas serijoje yra pakartotas antras didžiausias rodiklis NBA istorijoje. 2010 metais Orlando „Magic“ Atlantos „Hawks“ klubą serijoje pranoko 101 tašku.

„Bucks“ šį sezoną „Pistons“ krepšininkus įveikė visus 8 sykius.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 26 (5/9 trit.), Blake’as Griffinas 22 (6 rez. perd.), Andre Drummondas 15 (12 atk. kam.), Luke’as Kennardas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 18, Ericas Bledsoe 16, Nikola Mirotičius 12.

Rungtynių epizodai:

kasioguru
neziurejau ne 1 minutes sitoj poroj. ant tiek viskas buvo aisku, kadnet neidomu. o Celticsam, jei zais taip sudinai, kaip pries Pacers, nusimato pravalas. uzdengt Gianni, tai ne Bogda.
2019-04-23
+1
Jekesas
Kaip įveikti Rockets = neprasiženginėti ir dengti trijų taškų liniją = lengva pergalė
2019-04-23
+1
kasioguru
prie ko cia Rockets? Bucksam ant ju nusisikt isvis, nes playofuose ju nesutiks.
2019-04-23
+1
Jekesas
Ponios ir ponai, jūsų 2018-2019 sezono MVP - Giannis antetokounmpo
2019-04-23
+1
Nelabai eina suprasti Detroito, turi Grifina, Drumonda, bet visa serija detroitas pralaimėjo ant atkovotų kamuolių, čia pas juos nėra nusiteikimo ar kas?