• „Jazz“ namie 107:91 įveikė „Rockets“ ir serijoje sušvelnino rezultatą 1-3

• Ketvirtą kėlinį „Jazz“ laimėjo 31:12, o Donovanas Mitchellas įmetė 19 taškų
  • Jamesas Hardenas surinko 30 taškų

• Penktasis serijos mačas vyks Hjustone

Donovanas Mitchellas 19 iš 31 savo taško surinko ketvirtajame kėlinyje ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Jutos „Jazz“ NBA atkrintamųjų pirmajame etape išplėštų penktąsias serijos rungtynes.

31
22
100%
6/6
42%
8/19

„Jazz“ savo aikštėje 107:91 (32:24, 21:23, 23:32, 31:12) nubloškė Hjustono „Rockets“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatą sušvelnino 1-3. Penktosios rungtynės bus žaidžiamos Hjustone.

„Rockets“ beveik visą pirmąją rungtynių pusę atsiliko, bet trečiajame kėlinyje buvo įgijusi 5 taškų pranašumą (72:67), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 3 taškų atsargą.

Jos neliko jau po pirmojo taiklaus „Jazz“ metimo ketvirtajame kėlinyje. Jutos komanda spurtavo 15:1 ir susikrovė 11 taškų pranašumą (91:80). Per likusį laiką „Rockets“ labiausiai buvo priartėjusi iki 9 taškų.

Pirmajame kėlinyje aikštėje siautė „Jazz“ duetas Ricky Rubio ir Jae Crowderis. Jie kartu pataikė 9 metimus iš 11 ir surinko 25 taškus, kai visa „Rockets“ ekipa – 24.

Nugalėtojams 22-ejų metų 191 cm ūgio Mitchellas per 40 minučių įmetė 31 tašką (8/19 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ varžovus pagal taškus iš baudos aikštelės pranoko 52-22, o pagal taškus, pelnytus antraisiais šansais – 17-3.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31, Jae Crowderis 23 (5/5 dvit.), Ricky Rubio 18 (11 rez. perd.), Derrickas Favorsas 12 (11 atk. kam.), Royce’as O’Neale’as 11 (11 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (6/12 trit., 8/8 baudos, 8 kl.), Chrisas Paulas 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Ericas Gordonas 16 (5/10 trit.), P.J. Tuckeris 13.

Rungtynių epizodai:

Visi Mitchello epizodai:

Donovano Mitchello dėjimas:

Jekesas
Kaip įveikti Rockets = neprasiženginėti ir dengti trijų taškų liniją = lengva pergalė